Chybí ti tady něco? - Poraď mi a napiš komentář ZDE

--> WISHLIST <--

I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. (Kurt Cobain)

† Píseň týdne

Slíbená od BMTH

13. února 2013 v 0:20 | Feary Angel
Jak už jsem zmiňovala v minulém článku, tak sem hodím něco od kapely Bring Me The Horizon, která mi teď motá život úplně naruby.
Rovnou sem hodím něco z novější tvorby, která si myslím, že stojí za to.
--> CELÝ ČLÁNEK

Song týdne 21.-27.1.2013

28. ledna 2013 v 19:36 | Feary Angel
Koukám že už dlouho jsem nepřidala žádnej song... Uááá chyba... Ale jelikož jsem se poslední dobou dala zase do psaní, tak sem něco hodím.. Něco, co mě vždy dostane do nálady.. :)¨
Od mého pana umělce..! ♥

Song týdne 27.8.-2.9.2012

2. září 2012 v 20:09
Dokonce i tenhle článek jsem vynechala a to je co říct. Ale je to zase tady.. A zítra asi udělám hudbu měsíce.. Takže, tenhle týden jsem si vybrala písničku od české kapely Who Killed Marilyn?... Před týdnem sem byla na menším festu, kde vystupovali i oni, a mooooc se mi to líbilo.. Takže Who Killed Marilyn? a Zákony Mamonu.. :)
Jen tak mimochodem, písnička nemusí hned zapůsobit, ale zkuste si jí poslechnout celou... Jsou to jen 4 minutky...

Song týdne 13.-19.8.2012

20. srpna 2012 v 12:54
Opět sem si udělala čas jenou na tenhle článek, ale tak snad to chápete.. Chci si pořádně užít čas, co můžu být se svým miláčkem, protože ve školním roce se uvidíme asi hoodně málo..
Tuhle písničku sem si vybrala proto, protože jí docela i umim na bicí a celkem mě baví jí hrát. Neni nějak těžká.... :D Možná sem někdy hodim videjko, jak vlastně "hraju" :D

Song týdne 6.-12.8.2012

11. srpna 2012 v 21:17
Nějak moc nestíhám psát na blog, tak aspoň ten song sem hodim.... Dlouho sem přemejšlela jakej sem dát a abych pravdu řekla tak ani teď si tim nejsem moc jistá..A tak sem si jen tak najela do svý hudební knihovny a projížděla svý oblíbený písničky, až sem na to přišla!
Je to písnička od kapely Sonata Arctica...Ano, je to takovej měkčí metalíček, spíš takovej uklidňující nebo jen tak do pohody, ale i tak se mi ta kapela docela líbí. Vybrala sem si písničku Flag in the Ground a to z toho důvodu, že se mi docela líbí videoklip a jeho příběh o dvou zamilovaných (jelikož sem zamilovaná až po uši, tak mě tyhle romanťárny děsně berou). Ten klip určitě stojí za shlídnutí!!


....je blbost soudit písničku podle začátku...zkuste jí, a třeba se i bude líbit ;)

Song týdne 30.7.-5.8.2012

5. srpna 2012 v 19:22
Pro tento týden jsem si vybrala písničku, která neni tak uplně "metalová" ale myslim si že je doost dobrá a ten týpek co si jí dokáže takhle sám udělat a obohatit je pro mě borec!!! Neboli Rocky Leon
Určitě koukněte až do konce!! Stojí to za to!! Ten prcek se nezdá :D


Nemohla sem si to ospustit a ještě sem musim dát jeden song kterej mě od něj vážně rozsekal :D šááájnýý šáájnýý :D

Song týdne 23.-29.7.2012

29. července 2012 v 19:06
Toto je song tohoto týdne.. Písniška Cauterize od kapely As I Lay Dying. Je to nový singl této kapely a docela mě chytl. Perfektní refrén!!!

 
 

Reklama