Chybí ti tady něco? - Poraď mi a napiš komentář ZDE

--> WISHLIST <--

I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. (Kurt Cobain)

†Nákupy a tipy

Garnier Pure Fruit Energy

2. června 2013 v 19:38 | Fear
Už je to dýl, co se sestra přistěhovala zpátky blíž ke mně, takže místo XXX km je ode mne vzdálená už jenom něco kolem 15 kilometrů, což znamená, že se častěji stýkáme a občas u ní přespím. Peťa je poměrně zkušená co se týče kosmetiky a dokonce dělá v jedné továrně na šampony, mýdla, sprchové gely apod., takže má spoustu těhle produktů doma.

Jednou, když jsem se u ní koupala, tak jsem na kraji vany narazila na čistící gel PURE FRUIT ENERGY značky GARNIER. Jelikož miluju barevný lahvičky s barevnýma obrázkama ovoce, nedalo mi to a musela jsem ho vyzkoušet. Druhý den ráno jsem byla přímo unešená, bylo to dokonalé, svěží, čisté a matné! Takový výsledek jsem opravdu nečekala. Od té doby jsem si na tento gel začla brousit zuby a při každé přespávačce u Peti jsem nemohla odolat.
Včera jsem navštívila drogerii D&M s daným cíle, musím si ho koupit! A asi jsem měla den D, protože byl v akci! Vůbec jsem nepřemejšlela a za zbytek drobáků, co se mi válely v peněžence, jsem si ho musela koupit!
Šíleně moc se těším až ho dnes večer zase použiju, protože s ním mám vážně skvělé zkušenosti. :)
Nádherně voní grepem, což pleti dodává svěžest.

Běžná cena: cca 130Kč
Cena se slevou: 99Kč
Spokojenost: výborná

Sonor MBS 400

7. května 2013 v 17:32 | Feary Angel
Není to tak dávno - i když... asi 4 měsíce - co jsem si koupila stojan na činel značky Sonor řady 400. Věřím tomu, že se mezi vámi najde někdo, koho to třeba bude zajímat, nebo to třeba poslouží jako menší amatérská recenze plná vlastními dojmy.

Kdy jsem si tento stojan objednala, šíleně jsem se těšila, až ho budu mít u sebe. V tu dobu jsem byla nemocná, takže jsem si myslela, že stojan převezmu osobně od pošťačky, až ráno dorazí k našemu baráku - ale pošťačka mě neměla šanci vzbudit, takže jsem si odpoledne udělala výlet do města na poštu, kde jsem ten den měla i tričko a mikinu, ale o tom jindy.
Když mi na poště předávali balík, skoro mi vypadl z ruky, jak byl těžký. Byla jsem maximálně natěšená, až si ho doma rozbalím.
Při rozbalování jsem se skoro rozčílila... ani za nic jsem se do něj nemohla dostat, ale přes veškeré úsilí se mi to povedlo. Byla jsem tak "rozzářená" a hned jsem se vrhla do skládání.

Tento stojan má hlavní výhodu ve své váze a ve dvojím využití - lze použít tak jako rovný stojan tak i jako šibenice, což můžete vidět na obrázku.

Já ho mám zatím jako rovný (prostřední foto), a zatím mi to tak vyhovuje.
Díky své váze, která není nejnižší, se při hraní ani nehne, ať dám slabou či silnou ránu, což jsem od něj potřebovala a očekávala. Vroubkování na rameni je opravdu hluboké, takže lze naprosto perfektně nastavit a utáhnout. Ještě větší radost jsem měla, když jsem jej dostala se slevou!

Spokojenost: 100% !!
Cena: od 2 155,-
Po slevě: 1 299,-

Můžete se těšit na další podobné "recenze"
Právě teď si objednávám "dvojstojan" ze stejné řady 400

Každodenní "zkrášlování"

7. dubna 2013 v 11:08 | Feary Angel
Tento článek bych chtěla věnovat tzv. "šminkám", které používám každý den, tedy pokud se někam chystám (např. do školy) nebo někoho očekávám. Zabere mi to většinou něco kolem 5 minut. Záleží na pečlivosti nebo množství.
Bude zároveň i taková menší recenze, kde ohodnotím svou spokojenost.

Nová hajtka

11. února 2013 v 14:31 | Feary Angel
Občas se nemůžu přestat smát nad tím, jak všem vysvětluji, co to ta hajtka je. Souvisí to s bicíma, lépe řečeno jsou to nejzákladnější činely co u bicích nesmí chybět. Dá se ovládat jak nohou, tak rukou (s úsměvem vzpomínám na ten den, kdy maminka luštila, proč tam je ten pedál). Koupila sem si snad nejlevnější co je, protože když se jen podívám na muj "způsob" hraní, říkám si, že drahých věcí by byla škoda. Jediné na čem jsem nešetřila byly blány, ale na těch to snad ani nejde, jinak bych si rovnou mohla přes buben natáhnou pytel na odpadky...
Když sem hajtku poprví posadila na stojan, říkala sem si "co to ku*va je?". Její zvuk se mi absolutně nelíbil, neboť do té doby jsem měla hajtku vypůjčenou (značka Alchemy) a to byl daleko jinačí zvuk, perfektní, a tohle? Absolutně to nesplnilo má očekávání, ale po čase jsem si zvykla, teď už bych jinou nechtěla (krom té Alchemy♥).
Myslím si že má nová PAISTE je naprosto dokonalá pro amíky a začátečníky jako jsem já.

Nákupy a tipy

11. února 2013 v 14:12 | Feary Angel
Jelikož poslední dobou nějak moc nakupuju, tak sem se rozhodla že sem hodím tuhle rubriku, kde se s vámi podělím o svou radost z nákupu a třeba vám i něco poradím, i když si myslím že mezi vámi není nikdo s mým stylem...ale možné je všechno.. :)
 
 

Reklama