Chybí ti tady něco? - Poraď mi a napiš komentář ZDE

--> WISHLIST <--

I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. (Kurt Cobain)

† Myšlenky

Feary Angel

18. ledna 2014 v 16:19 | Fear
Již v několika článcích jsem slibovala, že vysvětlím, jak vlastně vznikla moje nejen blogová přezdívka.
Vznikla tuším tak 2 roky zpět, kdy jsem si procházela jedním ze svých období.

Má oblíbená kapela byla Fear Factory z čehož vznikla prví část - FEARY. Ve skutečnosti to nemá v angličtině vůbec žádný význam - je to naprosto nespisovná blbost, nebo spíš přesmyčka.

Dál jsem docela v oblibě padlé anděly, což na mě i na tuto přezdívku mělo svůj vliv. Z toho vznikla druhá část ANGEL.Z toho tak nějak vznikalo všechno možný a nakonec vzniklo konečné Feary Angel - zkráceně Fear

Fuuu, ani to nebylo těžký.
Zítra odjíždím na lyžák, takže minimálně týden tu asi nic nepřibyde. Mějte se, smějte se! ;)
Fear

Konec nebo znovuzrození?

20. prosince 2013 v 10:26 | Fear
Zdravím.... po hoooodně dlouhé době..
Teď, když je poslední školní den před vánočními prázdninami, sedím v počítačové učebně a přemýšlím nad tím, co dál s tímto blogem. I slepec by si všiml, že od července nepřibyl jediný článek, což mě docela zamrzelo. Má to poměrně pochopitelný důvod. Prostě na to nebyl čas. Přechod na střední školu proběhl sice v pohodě, ale to není všechno, co mi teď zabírá čas. Jsem ráda, že si najdu chvíli pro sebe nebo pro bicí. A po tom všem jsem ráda, že včas zalehnu do postele.
No, co ještě napsat. Přichází Vánoce a s nimi 2 týdny volna, což by mohl znamenat nějaký čas pro sbírání inspirace pro psaní článků. Budu ráda, když se zase někdo ozvete, případně mi můžete poradit, co dál.....
S láskou, Fear

WISHLIST

4. července 2013 v 16:47 | Feary Angel
JAK JSEM SLIBOVALA, JE TU WISHLIST, DO KTERÉHO BUDU PRAVIDELNĚ PŘIDÁVAT SVÁ PŘÁNÍ, PŘÍPADNĚ MAZAT SPLNĚNÉ.
Komerční svátek..?

14. února 2013 v 16:24 | Feary Angel
Drazí čtenáři. Něco na zamyšlení.. Dá se Valentýn vůbec nazvat svátkem??? Co má tenhle komerční svátek z Ameriky společného s naší kulturou? Projíždím facebook a tam nevidím nic jiného než Valentýn.. Ať už na fotkách nebo ve statusech. Příde mi až trapný jak všichni píšou "jsem forever alone, nemám s kým být na Valentýna".... Ano, loni jsem na valentýna nebyla sama a vše bylo trošku jinak, ale že bych ho slavila??
Pro mě je svátkem zamilovaných 1.5. - což je vlastně svátek práce. Ale ALESPOŇ to je svátek...

Je na čase si to nechat proležet hlavou....

Hadry praštěné puberťačky

13. února 2013 v 0:15 | Feary Angel
Opět podle názvu článku... o co asi pude. Poslední dobou (poslední 2-3 roky) se poměrně dost měním. A to jak zvenku, tak i zevnitř. A dnes bych se chtěla věnovat právě stylu oblékání, který mě poslední dobou pohlcuje. No... vlastně to není žádný přesný styl. Spíš jen věci co se mi líbí.
Takže jako první kouknu k botám..U těch to neni tak moc složitý. Musí být jednoznačně černé, s vyjímkou convesek (ty snesu v jakékoli barvě). Miluju tkaničky...sucháče sou o ničem..Converse All Star Chuck Taylor - tak tyhle boty miluju. Sama vlastním jedny, a ty sem dostala od ségry k Vánocům, narozkám a svátku dohromady (i s taškou converse). Jsou poměrně pohodlný a hodí se absolutně ke všemu. Od šatů po džíny.
Glády - co se těhle bot týče, tak po zkušenosti přátel, a nyní i po mé vlastní, můžu doporučit značku KMM, kterou už obsahuje i můj botník. Každopádně..pokud chcete, aby vám boty něco vydržely, nekupujte značku Steel....Pokud maj glády nějaké mínus, tak je to možná váha. Ono se to zezačátku nezdá, ale po chvíli cítíte únavu v nohách. Také jsem ze začátku měla dost puchýřů na patách, ale jakmile kůže ztvrdne, tak není žádný problém (to samé jsem měla i s converskama)

Dalším odstavcem by mohl být celkový outfit. Tohle je u mě taky docela rozšířený. Poslední dobou se mi začal hodně líbit deathcore a metalcore jako třeba BRING ME THE HORIZON, a jejich zpěvák OLIVER SYKES, který má svůj osobitý styl. Když jsem poprvé viděla jejich videoklip, nemohla jsem uvěřit tomu, že s takového malého "slaďouše" jde takový scream a growl. Určitě sem hned po tomhle článku hodim jejich klip. Ale tady jde o oblečení. Tohle jde hůř popsat a asi bych tu byla dýl. Radši hodim jen foto...


Já jsem já!!

23. června 2012 v 17:44
Mno tak podle nadpisu se snad dá poznat o co go! Už zase si chci stěžovat... Mno... už mě vážně nebaví to neustálý posuzování....podle stylu, podle vyznání.. Co je komu do toho co nosim?? Jak vypadám??? Co poslouchám za hudbu?? Na metalu sem vyrustála, tak proč bych si na něco měla hrát?? Dost dobře vim co znamená bejt metalista a dokážu rozeznat metal od přeslazených sraček! A to že trochu vyznávám satanismus??? A co jako?!? Mám se kvůli každýmu měnit?? Každej sme nějakej a někomu taková jaká sem vyhovuju.. Nemusim mít kopu přátel.. Přítel, kamarád.....mám jednoho takového OPRAVDOVÉHO za kterého bych dala ruku do ohně.. Zbytek?? "kamarádi" co si hrajou na kamarády?? NASRAT!!! Na takový případy já nejsem zvědavá!! ;)
Vim že to co sem tu teď napsala tak trochu nedává smysl, ale aspoň sem si vypovídala srdíčko ;)

Kdo jsem?

15. března 2012 v 17:33
Asi bych se mohla trošku představit, když už si třeba budete číst moje články, tak abyste aspoň trošku tušili kdo vlastně sem... Jooo a sorry že nepíšu spisovně.. Z češtiny mám sice za 1, ale kdo z nás mluví v reálným životě spisovně?? :D
Noo sem holka..Kupodivu :D Narodila sem se v roce 1998.....joo to neni moc no :D Mám ráda hudbu a posezení s kamarádama. Ne že by jich bylo hodně. Jako jo, ale pravý kámoši?? Těch je málo..A já mám takový 3 a sem za ně nesmírně moc ráda!! :) Noo k té hudbě..Mám ráda metal...Nevadí mi growling (tzv. blití do mikrofonu)... Dřív docela jo, ale poslední půlrok sem zjistila,že na to dá uplně skvěle zvyknout a vytvořit si k tomu citovej vztah... Mojí největší láskou je asi Melodic Death Metal... Chvíli klid a chvíli absolutní rachot.. To je prostě moje..! :)
Dááál... Nejsem nějak speciálně věřící, ale radši než křesťanství mám satanismus. Neni to zas tak uplná blbost.. Už jako malá sem byla takový zlobidlo. Takže hřích je mi až moc známej.
Dokážu podržet ale stejně tak dobře dokážu i podrazit nohy.. Myslim si že ve vlastnostech u mě převládaj ty horší. Co nadělám. Od lidí se držim docela v pozadí. (vždycky sem byla jiná než ostatní) Možná je to ten důvod proč nemám tolik "kamarádů".. Dost dobře vim co je to šikana..Určitou dobu sem se stávala obětí.. Moje minulost je docela dost pestrá a zároveň víc než dost hříšná.. Rozhodně nejsem nějaký neviňátko, ale myslim si že to, čim sem si prošla, sem si vážně nezasloužila..
Tááák dál.. Jak jsem se zmiňovala z minulém článku, tak jsem studovala ZUŠ (základní umělecká škola) ve hře na akordeon (tahací harmonika)..Vím že s metalem to nemá ani trochu společnýho,ale byl to muj jedinej koníček a dokážu říct že mi to i šlo!! Když mi bylo 9 tak jsem se dostala až do krajského kola soutěže ve hře na akordeon (školní kolo-->okresní kolo-->krajské kolo) a získala sem krásné 3. místo.. Bohužel to nebylo 1. s postupem,ale to nevadí.. :) Původně jsem měla jet na soutěž i loňskké jaro,ale asi 2 měsíce před začátkem sem se ze školy odhlásila..Do teď toho lituju!! Hlavním důvodem bylo asi to, že sem si našla kluka, kterej mě jaksi od všeho odtáhnul.. Od hraní, od kamarádů, od všeho :/ Je to už měsíc co jsem ho kvůli tomu všemu nechala, ale o tom opět někdy jindy.. V aktuální době se pokouším o cosi jako hra na bicí..Neni to tak dlouho..Hrála sem na to asi 7krát, ale je to mazec.. Bohužel mám na ně možnost hrát jenom jednou za 2 tejdny.. A obávám se toho, že teď nebudu moct ani to..Uvidim ;)
Mám takový pocit že to je zatim tak nějak všechno co bych k tomu chtěla napsat.. :)
Majik...
 
 

Reklama