Chybí ti tady něco? - Poraď mi a napiš komentář ZDE

--> WISHLIST <--

I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. (Kurt Cobain)

† Interpreti

Scar Symmetry

17. března 2012 v 13:32
Tato kapela je jedna z mých nejoblíbenějších.. Patří taky k mým začátkům.. Přímo jsem milovala písničku Morphogenesis a miluji dál!! :) Byla sem u ní schopná i brečet.. Moc mi připomínala jednoho mýho kamárada, do kterýho sem byla jeden čas uplně bezhlavě zamilovaná! :)
Nooo ale ke kapele..
Skládá se z 6 členů (dříve z pěti)...

Původní sestava

  • Christian Älvestam
  • Jonas Kjellgren
  • Per Nilsson
  • Kenneth Seil
  • Henrik Ohlson

Současná sestava

Je vlastně uplně stejná jako před tím, až na to že zpěvák Christian Älvestam kapelu opustil a kapela přijmula dokonce dva nové zpěváky... Roberta Karlossona a Larse Palmqista... Střídají se podle stylu zpěvu..Robert death voláky (growling) a Lars melodické vokály..

Podle mého názoru byli SS nejlepší když měli Christiana..Ten ale nezvládal tak uplně growling (na CDs si pomáhal s počítačem) tudíž tak uplně nezvládal koncerty, které jsou teď s novými zpěváky hračka..! :)

Toto je obrázek jejich nejnovější desky The Unseen Empire, která bohužel nemá tak dobrou kvalitu zvuku.. Avšak kralita hudby je důležitější a já si myslím, že toto album je velmi vydařené.. :)

Kapela pochází ze švédska..Tudíž hrají typický švédský death metal... Jejich hudba je méně originální ale o to více kvalitní!! A ten kdo alespoň trochu rozumí hudbě a poslechne si Scar Symmetry, tak pochopí, o co v tomhle stylu de :)


 
 

Reklama