Chybí ti tady něco? - Poraď mi a napiš komentář ZDE

--> WISHLIST <--

I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. (Kurt Cobain)

† Hudba měsíce

Hudba srpna 2012

13. září 2012 v 16:31
Vím že je to trošku opožděný, ale přece jenom.... :)
Zase sem si pro vás vybrala pár písniček, který mě provázeli letošním srpnem, tak snad si aspoň nějakou poslechnete a ohodnotítíte.... ;) Počítám s tim, že to bude asi zase přeházený, tak si to kdyžtak srovnejte aspoň v hlavě :)

1. MetalmoR - Skoč
Tak tuhle písničku už miluju o něco dýl, ale teď se mi zase nějak vrátila. Jelikož sem se v srpnu docela často opalovala, tak sem si udělala track list na určitou dobu, kterou sem se chtěla opalovat a tahle písnička v něm taky byla...


2. Evanescence - My Immortal
Na tuhle písničku mám vážně nádherný vzpomínky.. Docela hodně sme jí poslouchali s tím mým a kdykoli jí slyšim, tak si na to všechno vzpomenu, což dělám hodně ráda, i když se třeba neubráním slzám..

3. Fear Factory 540000 Degrees Fahrenheit
Tuhle písničku jsem kupodivu také poslouchala s tim svým.. Je docela chytlavá, teda alespoň na mě tak působí.. Poslech určitě doporučuju!!!!Tak to je zase všechno.. :) Pokusim se vymyslet něco pro nějakej smysluplnej článek.. ;)

Hudba července 2012

22. července 2012 v 14:12
V tomhle článku vám ukážu pár písniček, bez kterých bych tohle léto asi nepřežila.. Poslouchám je pořád.. Ať už seču zahradu, natíráme plot a nebo se jen tak poflakuju.. Některé z nich určitě stojí za poslechnutí!! :)
 
 

Reklama