Chybí ti tady něco? - Poraď mi a napiš komentář ZDE

--> WISHLIST <--

I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. (Kurt Cobain)

† Hudba

Light Em Up

30. července 2013 v 16:42 | Feary Angel
Není třeba se dlouho vykecávat. Jen si ji pusťte!!!!

Light Em Up Up Up Up Up!!

Hentai vs. GaGa

5. dubna 2013 v 13:04 | Feary Angel
Dnes jsem už po několikáté narazila na menší cover nebo spíš parodii písničky Poker Face od Lady GaGa kapelou Hentai Corporation, která mě jako vždy rozesmála. Jen jejich styl je takový.... jak to popsat. Ono je to asi všechno vidět ve videu.

Nová alba!!!

26. května 2012 v 13:05 | Majik
V měsíci červen vyjde spoustu nových alb metalových kapel!! Tady máte menší seznam :)

5. června:
The Agonist, 'Prisoners'
Fear Factory, 'The Industrialist'
Gojira, 'The Flesh Alive' (Live Album)
Kreator, 'Phantom Antichrist'
Marduk, 'Serpent Sermon'

12. června:
Rush, 'Clockwork Angels'

19. června:
Chelsea Grin, 'Evolve' EP
Dying Fetus, 'Reign Supreme'
Ihsahn, 'Eremita'
Lita Ford, 'Living Like a Runaway'
Lostprophets, 'Weapons'
Manowar, 'The Lord of Steel'
P.O.D., 'Murdered Love'
Smashing Pumpkins, 'Oceania'
Spineshank, 'Anger Denial Acceptance'
Whitechapel, 'Whitechapel'

26. června:
Gojira, 'L'Enfant Sauvage'
Linkin Park, 'Living Things'
The Offspring, 'Days Go By'

Já osobně se nejvíc těším na 5. června na FEAR FACTORY.. Nic méně, 16.6.2012 na ně jedu do Písku :))
Majik...

Můj začátek!!

17. března 2012 v 12:24
Můj začátek v hudbě, jakejsi rozjezd, poznávání....Jako malá sem vyrustala na tvrdší hudbě, protože naši jsou tak trochu rock-metalisti. Tutíž sem už od malička poslouchala Kabáty, Manowar, Helloween, Divokýho Billa a tááák... Mám o 6 let starší ségru a tak sem se většinou tak nějak učila od ní..Takže co poslouchala ona, to sem poslouchala i já.. Když ona měla rockový období - já taky, když měla období hiphopu - já taky..
Takový ty moje začátky začli když se naši v roce 2008 rozvedli.. Od tý doby sem měla svuj pokoj a skoro celej rok sem bydlela bez ségry.. Byl to hodně velkej zvrat v mým životě.. Všechno uplně jiný.. S města rovnou do vesnice, každej den dojíždět do školy, prostě změna.. A to se otisklo i na hudbě.. Už sem neposlouchala veselej pop, ale tvrdší hudbu hranou v mollu..No co..Změna je změna.. A čas vrátit nejde...
Moje první kapelka do který sem byla přímo brutálně zažraná nese názav SYSTEM OF A DOWN.. To byla vyloženě mánie..Neposlouchala sem nic jinýho.. Tahle kapela mě hodně naučila.. Maj svuj vlastní styl s názvem "system of a down" Prostě takovej styl nestyl.. Každej pes jiná ves.. A proto se v nich skvěle objevuje vlastní styl.. Často sme jezdili se ségrou a jejím klukem do kina a po cestě sme v autě poslouchali... Měl tam takovej slabší metal jako třeba Linkin Park (přesněji nu-metal) Moooc se mi jeho hudba líbila, tak sem ho poprosila aby mi napsal seznam kapel co tam má.. Všechny sem si tak nějak postahovala a našla sem si k nim texty.. Objevovala sem se.. Přímo do noty mi padla kapelka Scar Symmetry..To byla další mánie.. Později sem začla poslouchat více kapel ve stylu Melodic Death Metal.. A Myslím si že mi to zůstalo do teď, a sem za to poměrně dost ráda.. :)
Majik...

Hudba?

15. března 2012 v 16:55
Co je to hudba? Jaká je ta pravá?? Tohle je téma, které často vede ke zbytečným hádkám.. Podle me hudba znamená to, že ti UMĚLCI si na tom dali pořádně záležet a že je to hlavně jejich práce.. RUKAMA A HLASIVKAMA! Právě proto asi nepodporuju aktuální "moderní" hudbu.. Podle mě už to není takové umění jako dřív...A hlavně už ani o ten hlas tak nejde.. Všechno se dá na počítači doladit a to je vážně velká škoda... Vy toho "zpěváka" máte za boha, ale co on dokázal??? Možná si tak zaplatit práci na počítači a DJe.. OK každej má svuj styl, někomu se to líbí, ale podle mě to neni umění! ;)
Příde mi přímo příšerný jak může někdo soudit tzv. vážnou hudbu..Obzvlášt od těch, co poslouchaj básničky (hip-hop)... Někteří z dřívějších skladatelů......to byli prostě blázni!! Dokázali udělat hudbu pro celý orchestr..Jen si vezměte kolik je tam lidí....nástrojů....a oni pro každého dokážou udělat noty..a kolik!!! Já, jelikož notám a tomu všemu tak trochu rozumím (studovala jsem ZUŠ) tak je jedině obdivuju!! Já osobně preferuju METAL... Pochopitelně.. ;) O mých oblíbených kapelách se rozepíšu jindy..
Tohle je tak nějak pro začátek k této rubrice.. :) I
Majik...
 
 

Reklama