Chybí ti tady něco? - Poraď mi a napiš komentář ZDE

--> WISHLIST <--

I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. (Kurt Cobain)

† Deníček

Nuda, až se peče...

12. ledna 2014 v 18:32 | Fear
Zdravíčko všem, co začnou číst tento článek.
Neděle večer...většinou ideální čas pro dodělávání domácích úkolů, avšak musím říct - jdu do sebe! Úkoly mám hotové a jelikož jsem si rozvrhla čas do jistého plánu, stíhám toho mnohem víc než obvykle.
Co se změnilo... Mamina začala chodit do práce na směny, což znamená, že teď budu spoustu času doma sama = test samostatnosti. Musím říct, že nikdy jsem neudělala tolik domácích prací, co za tento týden, a to je pouze začátek.
Včera jsem tak zabrousila do ledničky a našla tam listové těsto... a co se nestalo... slečna začala péct. Udělala jsem takové jednoduché pizza-rožky. A chytlo mě to tak moc, že jsem si dneska zadělala kynuté těsto a udělala to samé, ale z jiného těsta a na jiný způsob. Musím říct, dopadlo to lahodně!!!

Následující týden mám na hrbu víc než hodně testů, písemek a čtvrtletek, ale budu se snažit vymyslet i něco, co bych vám mohla sdělit.
Zatím pápálálá
Fear

Únik z reality...aspoň chvíli

16. července 2013 v 14:02 | Fear
Zdravíčko všem, co občas kouknou na můj blog, neboť jsem si všimla, že i přes mojí neaktivitu je tu docela dost velká návštěvnost. Včera jsem se rozhodla, že se podívám na pár dní domů. Jsem totiž už od konce školního roku u babičky, kde jsem si našla práci a jelikož mám až do soboty volno, tak jsem tady - doma.

Prázdniny jsou celkem fajn a docela rychle mi utíkaj díky práci a také díky kamarádce, se kterou teď trávím hodně času. V neděli jsme spolu byly na zmrzlině a poté jsme jely na kole k rybníku do vedlejší "osady". Koupily jsme si něco málo k pití a zase jsme všechno probraly....prostě to, co teď v těhle dnech potřebuju.

V práci je to pořád to samé dokola. Btw pracuji v jedné hospodě, kde je to kolikrát dost o nervy. Naštěstí tam teď chodím jen o sobotách, někdy i v neděli, takže už mám docela i čas na sebe i na blog.
Dala jsem se do čtení, čemuž ani sama pořádně nevěřím.

Dneska mám v plánu jít na chvilku na borůvky a nasbírat aspoň část peněz na dárek pro kamaráda. Všichni říkají, že borůvky nejsou, ale maminka nosí domů pořád plné kyblíky.. Tak se dneska půjdu přesvědčit!


Něco málo ze života...

4. června 2013 v 17:21 | Feary Angel
Ha...jsem tu zase a zase s deníčkem. Mám připravené články na recenze, ale i přes to, že se někdy koušu nudou, tak nepřemůžu svojí šílenou lenost a nenapíšu ani řádek. Ale nebojte, už se blíží "evoluce" a třeba bude líp...

Minulý týden byl takový.. no, jak to jen popsat. Takový obyčejný, krom pár výjmečných akcí, které jsem si ne tak úplně užila, protože jsem měla šílenou rýmu a nemohla jsem se zbavit bolesti hlavy....

V úterý jsme jeli na okresní kolo Dopravní soutěže, kde jsme přímo zaváleli.... 9. z 9... Den jsem si ale zpříjemnila "okouněním" na chlapce z mé budoucí školy, kteří měli hned na vedlejším hřišti hodinu tělocviku. Také jsem se seznámila s jedním....jak bych to řekla... mladším týpkem, kterej se asi zbytečně moc zakoukal, ačkoli nevím do čeho.
Co bych ještě řekla... Zbytečně moc dlouho jsme čekali na výsledky, tak jsme se zabavili kopáním do hakyse.. no.. nebyla bych to já, kdyby se něco nestalo. Při jednom s XXX výkopů jsem spala na záda, což nebyla nejpříjemnější záležitost. Ale docela rychle jsem se oklepala a kopali jsme dál!

Ve středu jsme byli v "nahrávacím studiu" v našem kulturním domě, kde jsme nahrávali písničku na rozloučení se základkou. Byla to docela sranda...zpívat s rýmou :D Ale po rozezpívání to už docela znělo. Celá nahrávka docela ujde, i když v tom není to, co jsme si domluvili :/
Ten den jsem spala u své sestry, která nám udělala naprosto vynikající večeři, která mi ještě prospěla v mém novém životním stylu, který rozjíždím už druhý týden. Byli to kousky kuřecího masa se zeleninovým salátem a těstovinami - něco dokonalého! Jelikož sestra chodí brzo spát, pustila jsem si seriál Jak jsem poznal vaši matku, a to hezky od první série. Už jsem u osmého dílu!

V pátek měla maminka narozeniny, takže jsme udělali menší posezení, na které jsem přichystala obložené talíře plné zeleniny, uzenin a sýrů, což mě celkem baví, protože potom už toho všeho mám plný zuby, že z toho zdobení na to nemám ani chuť a udržím se. :)

V sobotu jsme jeli k babičce, která měla také narozeniny. Cestou jsme se stavěli na čínu, ze které, ačkoli byla vynikající, jsem nesnědla snad ani polovinu. Naštěstí máme "domácí popelnici" v podobě mého otčíma. U babičky byla opět spousta jídla, která mi naštěstí skoro nic neříkala. Jelikož mě moc nebavilo poslouchat od tetiček jak moc jsem zase vyrostla a jaká je ze mě slečna, šla jsem se podívat za "kamarádem".......Když jsem se vrátila, otevřela jsem si pivko a přejedla jsem se tatarákem....neodolala jsem... Kolem 11 hodiny večer jsme vyrazili domu, což nebylo nic moc příjemného. Všude pršelo a začínaly povodně. Na některých místech bylo skoro půl metru vody..!

Neděle byla jako vždycky unavená a nudná. Neudělala jsem naprosto nic, protože jsem ničeho nebyla schopná.... -_-


Teď si připravuji věci na výlet, na který vyrážíme ve čtvrtek ráno. Výlet bude dvoudenní, takže si nesmím zapomenout zabalit diář, kdybych náhodou měla náladu na psaní. Zítra spím opět u sestry a plánuji dalších pár dílu HIMYM.

30-ti denní výzva

24. května 2013 v 12:34 | Feary Angel
Zdravím, zase po nějakém čase.
Jak jste si všimli, poslední dobrou se mě chytla šílená lenost a ne jenom ve psaní článků, ale i v pohybu. I když běhání je stále na "obdenním" pořádku....no, od včerejška ne, protože marodím, ale hned jak budu ok, tak budu zase běhat..!
Poslední dva týdny jsem opravdu nespokojená se svým břichem, jelikož jsem z nudy jedla, jedla a jedla, což se teď snažím omezit na potřebné minimum a snažím se jíst převážně dopoledne, aby to tělo mělo čas strávit. Po 6 hodině večer už nejím vůbec. Jím v 3-hodinových intervalech (6:00,9:00,oběd je vždy jinak, 15:00, 18:00). O víkendech je to samozřejmě jinak, ale i to se pokusím změnit a srovnat.
Zároveň jsem se pustila do cviků na pevnější bříško - sklapovaček, i když vím, že úplně plochého bříška asi nikdy nedosáhnu, protože mi to asi není dáno. Abych měla inspiraci, tak jsem se pustila do 30-ti denní výzvy..


Jsem u třetího dne a je to docela dost cítit. Snad to vydržím až do konce.

Fotka z minulého víkendu - nenamalovaná

17.5.2013

18. května 2013 v 13:48 | Fear
Dnes jsem se rozhodla, že se s vámi podělím o včerejší zážitky a zároveň trošku všeobecně o to, co se v poslední dobou dělo.
Včera jsme ve škole měli takový volnější den. První 2 hodiny probíhalo testování NIQES z anglického jazyka, ze kterého mám poměrně dobrý pocit. Zbytek hodin (4) jsme měli také takové volnější. 3 z toho jsme měli suplování, takže jsme je věnovali přípravám na tzv. Školní akademii, ze kterých mám spíše vztek než radost, protože naše třída je něco šílenýho....včetně třídní učitelky... Poslední hodinu jsme měli praktika z fyziky, při kterých jsme si zopakovali něco z fyziky, protože nejspíš budeme v nejbližší době psát test.
Po škole jsem šla domů, zkoukla jsem blog a facebook a potom jsem šla za kamarádkou, se kterou jsme šli běhat. Proběhli jsme takovou kratší trasu na školní hřiště, kde jsme si dali kolečko a udělali pár cviků. Bylo to takové "lehčí", ale na něčem se začínat musí. Poslední dobou jsem se do běhání pustila naplno, tak doufám, že mi to vydrží a budu běhat čím dál tím delší trasy. Sice si teď asi trošku protiřečím, ale také se asi zase vrhnu do tzv. "mléčného" režimu, protože....sice mi rostou svaly na všelijakých místech, ale také přicházím o partie, které nechci tak úplně shodit. Nechci to ale přehánět. Asi poslední 2 nebo 3 týdny držím takovou "dietu", i když nevím jestli se tomu tak dá říkat. Snažím se jíst pravidelně a nejíst po 6 hodině večer, což se mi zatím jakš takš daří. Ne, že bych chtěla zhubnout nějaká kila, to vůbec ne! Se svou váhou jsem spokojená a držím si ji už asi 3 roky, ale chci si udržet linii a nepřibírat. Také musím zapracovat na těch svalech, protože ty se v mém případě vážně hodí.
Večer jsem zašla z sestře, a koukali jsme asi v pětičlenném seskupení na Teorii velkého třesku. Společně s nimi jsem zkoukla asi 7 dílů a šla jsem domů. Bylo něco chvíli po 10, takže jsem se trošku bála, i když je to jen pár metrů.
Právě teď jsem u táty. Měla bych tu být celý víkend, ale jelikož mám trošku jiné plány doma, tak ještě dnes večer mě táta odveze domů.

Jaké máte vy plány na celý víkend a kde už jste byli? :)

6.5.2013

6. května 2013 v 19:11 | Feary Angel
Už zase se hlásím se svým "deníčkem".. Tentokrát spíš informačně. Nechala jsem se inspirovat kopou blogů, které obíhám, a v mém menu vznikl koutek s názvem "PLÁNY", kde budu průběžně doplňovat, na co se můžete těšit. Neříkám, že tam bude všechno. Překvapení mají taky své kouzlo.
Tento týden už konečně dokončím 30 Days Song Challenge. Prostě dokončím! Už mi v tom nic nezabrání a už vůbec ne moje lenost. Články mám už skoro celé sepsané na papíře, což je další s čím bych se chtěla pochlubit.
Poslední dobou jezdím domu docela později, než tomu doteď bývalo. Ať už kvůli škole, nebo kvůli vlastním zájmům nebo přátelům. A jak už to tak bývá, tak večer jsem většinou jen vystresovaná, sotva udělám úkoly a pak jen tak tupě civím a poslouchám hudbu, takže na psaní už potom nemám moc náladu, takže jsem si minulý týden zařídila blok, do kterého si zapisuji všechno, co mě v tu dobu právě napadne, že bych mohla hodit na blog. A abych pravdu řekla, tak je to opravdu účiný a mnohem lepší, než psát jen tak "z fleku" rovnou do článku.
Hned jak dodělám ten Song Challenge, tak se vrhnu na Projekt 30 dní, který právě teď plní jedna z mých Affs...
V sobotu jsem opravdu jenom lehce oslavila své narozeniny. Byli jsme v bazénu, kde jsem 2 hodiny ze 4 prospala.. (měla jsem totiž dlouhou noc). Poté jsme se stavěli ve vedlejší vesnici v naprosto dokonalé pizzerii, kde jsem si dala svou oblíbenou pizzu s tuňákem s dvojitým sýrem. Maminka mi ukuchtila naprosto dokonalý dort - piškotový se zakysanou smetanou a s ovocem - který jsem si vyprosila. Byl naprosto dokonalý!!

Zítra mířím se spolužačkou a s dvouma klukama z nižšího ročníku na DOPRAVNÍ SOUTĚŽ do Třeboně. Jsem zvědavá, jak to dopadne, protože minulý rok jsme skončili 4. ze 4... :D

Už teď připravuji další články... nechte se překvapit :)

1. Máj 2013

1. května 2013 v 19:59 | Feary Angel
Na to, že tento týden jsme byli ve škole zatím dva dny, tak už jsem naprosto vyčerpaná. Včera se slavila "Májka", což pro některé znamená oslavování v plném proudu mezi přáteli se spoustou jídla a pití. Pro mě to tak jako vždy takhle neznamenalo. Ne, že bych nemohla, mohla jsem si vlastně dělat, co jsem chtěla, ale já svůj čas věnovala své kamarádce, která pracovala u skákacího hradu, kde jsem se jí snažila trošku pomoct. Rozhodně není jednoduché uhlídat partu malých dětí a dospěla jsem k závěru, že i přes to, že jsem dostala nabídku jezdit s kolotočema, tak ji odmítám. Domů jsem přijela někdy před 11 hodinou večer, rychle jsem vlezla pod studenou sprchu a šla jsem spát.
Ráno, jelikož je normální pracovní den, mi minimálně stokrát zvoněl budík - lépe řečeno od 5:30 do 9:30 vždy po 5ti minutách. Asi jsem byla vážně unavená, protože ani to mi nezabránilo ve spánku. V tom mi zabránila až kolem desáté hodiny mamka, která mě vylákala na snídani (obvykle nesnídám) a popohnala mě k přípravám na menší výlet.
Po roce a půl jsem zase vyjela s našima na motorkách a bylo to celkem fajn. Nebylo moc sluníčko, takže jsme se ani moc nepařili. Jeli jsme za babičkou, kde jsme si dali kávu a popovídali si o všem možném. Potom jsme objeli další známé a jeli zpátky domů. Doma jsme byli kolem 2 hodiny, takže jsme akorát připravili gril a udělali si na něm vynikající špízy.
Ačkoli by měl být první ráj lásky čas, tak letos bohužel usychám - což mi vlastně ani tak moc nevadí.
Proti rozkvétajícím třešním jsem se hned ráno postavila pomocí prášků na alergii.

Jen tak z nudy - oči

22.-26.4.2013

26. dubna 2013 v 19:00 | Feary Angel
Jak bych to jen popsala, prostě poslední dobou absolutně nestíhám a když už zbyde čas, tak nemám moc náladu na psaní článků. Nehledě na to, že je krásný počasí a je škoda ho prosedět doma.

V pondělí jsem se dozvěděla výsledky z příjímacího řízení a tak jak jsem očekávala, tak jsem mezi prvními přijatými. Ne, že bych byla nějak extra spokojená se svou volbou, ale jinak to hold nejde. Bude ze mě ekonom, jenž je v dnešní době k ničemu. Snad vyjde můj sen vystudovat drama. Hned jsem si našla pár holek, které se mnou budou v září ve třídě a už mám i trochu jasno, s kým si ten první den sednu do lavice.

Tento týden hlásili slabou ozonovou vrstvu v atmosféře, o čemž jsme se učili asi před rokem. A jako správný "rebel" jsem porušila všechny rady a příkazy (30 minut na sluníčku) a byla jsem na něm asi 2-3 hodiny denně, prostě jen tak na přímém sluníčku. Beztak jsme všichni postiženi rakovinou ať už čehokoli... (brát s nadhledem, prosím)

Právě kvůli těmto vedrům se náš "super" pan vedoucí rozhodl, že by nás mohl trošku víc podporovat v pitném režimu a místo čaje nám nabízí šťávu nebo ředěnej džus. Co mě ale maximálně rozsekalo, byla ředěná kola... Nebylo to nic super chutnýho, ale když je žízeň, tak je super všechno co teče.


Co bych vám dál řekla. Spáleniny ze sluníčka se zbarvily, takže mě loupání naštěstí nečeká. Zítra jedeme ke strejdovi na oslavu, takže jsem zvědavá, jestli se budu nudit hodně, nebo mega hodně.

Asi přidám článek k projektu, ale jsem vážně strašně lenivá..

Takovej normální víkend 13.-14.4.2013

14. dubna 2013 v 14:18 | Feary Angel
Jak bych jen začla. Tenhle víkend je podobně lenivej a nudnej jako většina víkendů, které trávím doma. Jsou u nás moji nevlastní sourozenci, takže zas tak úplná nuda není. Původně jsme měli jet do bazénu, ale jelikož rodiče marodí, tak se nejelo nikam...

Počasí, které zabíjí

9. dubna 2013 v 14:42 | Feary Angel
Je mi naprosto jasné, že určitě nejsem jediná, komu se tohle "jaro" strašně moc líbí.. Ano, doslova STRAŠNĚ. Sice to poslední dva dny vypadá, že už je jaro konečně tady, ale to co to počasí předvádělo do teď?
S rodiči jsme se "rozhodli", že budeme společně marodit. Jako první to schytal můj otčím, od kterého to chytám já a mamka. No... musím se pochválit, protože se ještě jakštakš držím nad vodou, zatímco mamka nejspíš celý týden zůstane doma.
Zatímco rodiče mají horečky, já jsem podchlazená a trpím bolestí hlavy a břicha. Do toho myslím na všelijaké věci, které mi akorát komplikují život, takže se to snažím překrýt prací, úklidem, bubnováním a jinýmu aktivitami, které mě fyzicky unavují.
Včera jsem byla u sestry a hráli jsme PS3 (play station 3), což mě nehorázně moc bavilo a i přes šílenou bolest hlavy jsem si to užila tak moc, že mě ještě teď bolí ruce z boxování, lyžování, lukostřelby, bowlingu a všelijakých turnajů, které jsem proti sestře vyhrála a za odměnu jsem vždycky mohla počmárat její fotku, i když s tím "ovladačem" to šlo dost divně. Alespoň jsem se pořádně vyřádila a vysmála se. Miluju tu mojí sestřičku.
Ještě chvíli před tím, než jsme šly hrát, byla u sestry i moje kamarádka (jooo ta nejlepší) a jelikož jsme obě víc než střelené, neobešlo se to bez našich "duck face"....Zároveň vás opět vyzývám k psaní otázek do videa do komentářů.. :)

Březnový výlet do ČéBé

3. dubna 2013 v 21:02 | Feary Angel
Jsou to asi dva týdny zpátky, co jsem spala u své kamarádky Val. Jelikož její rodiče jeli na masáže a Val měla poukaz do nějakého obchodu s oblečením, vydali jsme se do našeho krajského města.

Velikonoční prázdniny

1. dubna 2013 v 16:02 | Feary Angel
Nevím jak vy, ale já si pamatuju, že o velikonočních prázdninách jsem chodívala v kraťasech a tílku.. A teď? Nevím co na sebe navléct abych nemusela promarodit celý "jaro" nebo jak tomu mám říkat...
Asi před deseti minutama jsem vzala do ruky foťák a jen tak sem vyfotila svůj pohled z okna.. Vážně paráda...

Co bych ještě řekla. Tyhle prázdniny byly strašně unavený, ne že by byly nudný, ale bylo to takový...prostě unavený.

Byla jsem u babičky kde jsem si vyslechla opět kopu kázání jak nic nedokážu, jak na nic nemám a ať vůbec nepřemejšlim o vejšce, už vůbec ne o herectví (přitom jsem jedna z mála kdo měl vyznamenání). Nesnášim když mi má "milovaná" bábinka krade veškerou chuť, sílu a naději. Dál jsem byla 5 dní odstřižená od sítě, což mi ani tak moc nevadilo, ale bránilo mi to v přidávání čehokoli na blog a komentování článků svých Affs, takže těm se nyní omlouvám (obzvlášť mé nejoblíbenější blogerce Angele) snad to zase nějak doženu.

Včera jsem si po dlouhé době zašla na čaj se svou kamarádkou Z., se kterou jsem se viděla párkrát, ale vždy si s ní skvěle popovídám a doufám, že naše další "rande" bude již brzy. Za prázdniny jsem zkoukla celou Twilight ságu a spoustu dalších filmů.

Den před prázdninami jsem přespala u své milované sestřičky, která šla sice brzo spát, ale jelikož má mega moc velkou televizi s domácím kinem, tak mi pustila film Hunger Games, kterej se mi šíleně moc líbil.. Kdo neviděl - doporučuji!!!

Tak co bych řekla dál.. Asi už hodím jen pár uhozených fotek, na které si budete muset kliknout na CELÝ ČLÁNEK.. ;)

Netradiční hodina matematiky

23. března 2013 v 12:56 | Feary Angel
Minulý týden jsme měli jakousi netradiční hodinu matematiky, která se odehrála na školním dvoře. Kupodivu jsme měli štěstí (nebo spíš neštěstí), že napadl sníh, a naším úkolem bylo: Vymodelovat ze sněhu jehlan, kužel, hranol a jakékoli jiné těleso. Pracovali jsme ve skupinkách, jenomže jelikož jsem to já, tak jsem musela pracovat odděleně (nemám dělat kraviny.. :D ), a mým úkolem bylo vymodelovat pravidelný šestiboký jehlan.. Na obrázku můžete zhodnotit můj výtvor.. :D

Když se všechno uzavírá

4. března 2013 v 20:31 | Feary Angel
Poslední čtyři měsíce mám pocit, že je všechno úplně jinak. Už přes tři měsíce jsem sama, ale pořád ne a ne navázat kontakt. I kdybych chtěla, tak pořád všechny své city dávám do svého bývalého. Snažím se psát a povídat si víc s klukama, hledat společná témata a chodit víc mezi lidi. Zároveň se snažím dostat se do "holčičí" společnosti, protože jsem dlouho byla od všech odříznutá, právě proto, že s ním mi nic nechybělo...

Minulý víkend jsem měla v plánu jeden menší koncert, ale z několika důvodů jsem šla raději s holkama do hospy, a poté do další na oslavu narozenin mého strejdy. Hned druhý den jsem opět slavila, tentokrát narozeniny svého otčíma. Myslím si, že játrům a dalším vnitřnostem se to moc nelíbilo, ale vždycky když se hodím do nálady, rychleji zapomínám.

Tuto sobotu pořádáme doma soukromou zabijačku, takže to už předem vidím jako propitý víkend.

Příští víkend budu možná u své kamarádky Val a asi i navštívím mojí sestru.

A jak vy řešíte samotu???

Fuckin' mužská nemoc

11. února 2013 v 15:28 | Feary Angel
Už z nadpisu lze poznat, o co půjde. O tzv. "mužskou nemoc" - RÝMU - na kterou naši drazí pánové "umírají". Bohužel mě v pátek taky zkolila a doteď to léčim s nekonečně moc litrama čaje, kilama pomerančů, teplou peřinou, TV a notebookem. Jediné co jsem za ten víkend podcenila byla škola a bicí. Školu večer doženu, ale na bicí se rozhodně necítím.. Už chci do školy, nesnášim, když musim zameškávat. :/

Změny - drums

20. ledna 2013 v 12:54 | Feary Angel
Tak jak bych to řekla.. Už nějakej čas vůbec nefunguje kapela, což sem docela i ráda, protože vážně nemá smysl bavit se s psychicky narušenýma lidma.. Myslela sem že náckové byli za 2. světový. A vážně sem ráda že sem na to přišla včas.... Takže svoje bubny sem si převezla domu. Myslela sem že to bude problém kvůli rodičům, ale ve skutečnosti to byl jejich návrh, abych si je přivezla. Takže je mám složený pod svou palandou... Né každej má pod postelí bicí! :D
Už jsou to skoro dva týdny co je tam mám, a musím říct, že jsem na sebe pyšná. Každý den MINIMÁLNĚ hodinu (občas 2)...nejde nepoznat změnu, vážně se zlepšuju. Písničky který sem hrála před dvouma měsícema sou pro mě teď nudný. Dávám si pořád vyšší a vyšší cíle..naučit se metal.

Nové bubny!!!!

31. října 2012 v 17:35
Tááák.. Jak bych to řekla.. Už přes měsíc jsou moje.. Prostě moje!!!!!!!!!! Jelikož jsem v poslední době neměla moc čas, tak byl blog trochu stranou, ale teď vás všechny zase po dlouhé době zdravííím :)
Nooo k mým super kýblům... Asi dva tejdny mi leželi v kovárně viz. foto č.1 (chudinky), ale potom se poskytla perfektní příležitost - mít je ve vytopené zkušebně viz. foto č.2. Noo prostě paráda. V nejbližší době budu potřebovat nové činely a po čase i blány, ale i tak jsem spokojenááá!!!Je to doma!

3. října 2012 v 15:50
Jak sem se zmiňovala, kupuju bicí... a už je mám konečně doma. Minulý týden sme je s přítelem naložili a sou tady! Zatim je nemám složený, ale mám tu v pokojku rytmičák, takže když sem sama doma, tak se na něj učim všelijaký vychytávky... Už se nemůžu dočkat jak si je postavim!!! Snad by to mohlo za 2 tejdny být!!! :)

Nekonečná závislost

10. září 2012 v 19:53
Tak zase přidávám článek.. Tentokrát o jednom z mnoha mých zlozvyků, protože s tím, o kterém chci psát, jsem konečně sekla!! A doufám že trvale!! O co vlastně de?? O KOUSÁNÍ NEHTŮ. A pochybuju o tom, že sem jediná, kdo si na to navykl a nemohl se toho zbavit. Vážně doufám že mi to vydrží... A proč vlastně???
  1. Chci mít hezký ruce (řekněte sami, neni to odporný, když má holka okousanou půlku ruky?)
  2. Sebeobrana (ráda škrabu ty co mě serou ;D )
  3. Něco si dokázat (Chci sama sobě dokázat, že se dokážu poprat se závislostí)
Taky se nějaká z vás o tohle pokoušela? Šlo to??

Už je to jasný...!!

3. září 2012 v 21:21
....budou moje!!!!! Co vlastně?? Bubny!!!! Sice ohraný, ale budou moje. Přece je nenechám někomu jinýmu!!!

Už když sem před dvouma rokama poznala toho svýho, tak se mi zalíbili jeho bicí, který můžete vidět na obrázku. Nejsou nijak extrémě dobrý, ale na začátek je to v pohodě. Nový stojí něco mezi 7-8 tisíci.. Já je od toho mého koupím za 3,8!!! Takže když budu pečlivě šetřit, tak budou někdy kolem Vánoc moje!! A ten můj mi říkal, že opravuje starou dvojšlapku (double pedál) a že by mi jí k tomu přidal.. Och jak já se těším!!! To bude rachot!!!!!!!!!
Ani sem nemusela doma přemlouvat. Prostě to odkejvali. Když sem řekla že si je koupim za svý, tak to bylo uplně bez protestůůů.. Och já je miluju!

Antistar Fest 2012

2. září 2012 v 20:28
Jak už sem se zmiňovala v songu týdne, tak sem byla na menším fesťáku v Českým Krumlově. Vytáhnul mě tam ten muj a já sem moooc ráda že sem tam šla! :)
Tady je plakát z akce.. Takže vám můžu popsat jednotlivý kapely! :)
DEBUSTROL - je tam jako první a hráli jako předposlední.. Docela sem se na tuhle kapelu těšila, protože můj otčím o ní říká že je perfektní.. Začli hrát a mě se to docela líbilo, ale po chvíli už to docela lezlo na mozek. Bylo to pořád to samý dokola.Tahle hráli asi hodinu, mno nevydržitelný, takže kvůli týhle kapele sem se nedočkala Gutalaxu, protože sme jeli domu...
LOCOMOTIVE - no tak tahle kapela je perfektní. Určitě si to najděte na bandzone.cz nebo aspoň na YT. Sice sem na tuhle kapelku nebyla u pódia ale i od sezení sem jí dost dobře slyšela. Takže palec nahoru..
PUB ANIMALS - tak tuhle kapelu bych nejradši vyřadila.. Proč? Hrajou pop a raggae!! Né že by mi to vadilo, ale byl to spíš metalovej a rockovej fesťák.. I když písničky byli docela povzbuzující a chytlavý, tak mě nijak extrémě nezaujali!...
INGROWING - Tak o tejhle kapele asi moc neřeknu, protože když hrála tak jsme se šli projít po Krumlově a vrátili sme se na pár posledních písniček.. No...docela to šlo, ale bohužel tu kapelu neznám..
WHO KILLED MARILYN? - Tak tahle kapela je úžasná!!! Znala sem asi všechny písničky který tam hráli a moc sem si to užila. Poprví sem je slyšela naživo a nezklamali mě! Palec NAHORU!!!!
GUTALAX - Jak už sem říkala u Debustrolu, tak tuhle kapelu už sem neslyšela protože už sem byla na cestě domu, ale už podle názvu de poznat o co tam asi de, teda pokud víte co je to Gutalax. Zkuste si najít nějakej song na YT nebo na bandone a pochopíte, v čem jsou jiní...
DIEVISION - Jedni z nejlepších death metalistů v ČR!!!! Byli úžasní!! Bubny zalíval potem a zpěvák rozbušil všechna srdíčka. Prostě dokonalý!!! Opět doporučuju zkouknout bandzone, protože tihle týpci jsou úžasný!!!!!!! ♥
KYANID - Když začla hrát tahle kapela, tak sem si řekla - WTF?!? Jestli znáte Koblížky nebo Rybičky 48, tak tohle je něco na ten způsob. Neříkám že se to nedalo poslouchat, ale nebylo to nijak moc dobrý. Palec dolůůů!!
NEVER HOPE - Co říct k týhle kapele.. Bubnuje tam brácha toho mého, takže tu kapelu už drobátko znám, i když tenhle koncert byl taky mím prvním kde NH byli.. Ale bylo to skvělý a i když měli kluci záskok za basáka a zpěváka, tak se jim to moc povedlo..!!!

Tak to je asi všechno... Znáte i vy nějakou z těhle kapel? Máte jiný nebo stejný názor? Klidně pište do komentů!! :)

Zpátky do školy

2. září 2012 v 15:29
No... Takže o čem to asi bude.... Pochopitelně o návratu do školy.. Někdo se těší, někdo ne. Já osobně ani nevim. Budu muset vstávat v 5:30 a do večera se každý den připravovat.. Co je na tom dobrý je to, že se budou blížit další prázdniny, podzimní...a já budu konečně zase s ním :) Včera jsem se rozhodla, že si koupim bicí. Prostě koupim! Když se budu hodně snažit, tak bych na ně mohla mít do Vánoc našetříno. Ten můj mi je prej prodá za 3,8 tisíce.. Takže se šíleně moc těšim až mi budou hezky stát pod postelí. A když se přištěstí, tak bude i dvojšlapka.. Konečně se mi začíná plnit další z mých snů.. Dneska sem se strejdou skládala jeho bubny. Je to docela zábava. A pak sem si samozřejmě zase zahrála.. Uááá těšim se až budu konečně moct říct, že mám svoje vlastní bubny!!

Nevydržitelné vedro

21. srpna 2012 v 13:53
Po dlouhý době přidávám článek, jinej než "Song týdne" !!!! Což je co říct.. Jelikož je takový brutálně tropický počasí, tak už se i bojim vyjít z baráku.. Navíc ten můj našel práci, takže se taky vrátí o něco pozdějc. No....co bych k tomu řekla. Poslední 3 dny sem byla pořád vyvalená na sluníčku a chytala sem barvu, ale včera už sem to trochu přehnala, že sem musela jít pod studenou sprchu, aby mě nešlehlo... No a pak sem šla za tim svým do bazénu.....protože babička bazén bohužel nemá...
Poslední 2 noci ani pořádně nespim. Probouzim se snad každou hodinu a chodim se napít. Brutální!!!!!! A co je ještě horšííí....probouzim se pravidelně v 5:30 jako bych měla vstávat do školy.. Asi už mi ta škola chybí :D
Co jiného... V sobotu se chystám na ANTISTAR FEST do ČK, tak snad nebude tak brutální vedro, protože je to už od 2 odpoledne do půl 2 ráno... perfektníí... ale tak těším se!!!!
To je asi tak všechno... a jak sem slíbila že natočím video s bicíma, tak na to se můžete těšit minimálně v září, protože dřív nebudu za bicíma u mýho strejdy a tady ve zkušebně by to asi moc nešlo... :)

NEW HAISTYLE - Chyba???

23. června 2012 v 17:54
HAIRSTYLE.... co to asi tak je.... Pro ty co nekámošej s ájinou - ÚČES!! ;)
Mno...před týdnem sem se nechala ostříhat.... Měla sem už docela dlouhou hřívu... A i přes to že byly dost zničený, tak sem k nim měla pevnej citovej vztah! (METAL VÍŠ CO) No a teď??? Uplně se za ty vlasy stydim!!!! Noo ne tak uplně, ale už to neni takový... Bude zase minimálně rok čekat něž to doroste.. od teď už žádný nový účesy!!! maximálně zastřihnout konečky :D
Mno... sem zklamaná :D

Fear Factory - Písek

22. června 2012 v 16:14
Nooo jak už sem se zmiňovala, tak sem jela na konzert Fear Factory... A je to popsatelný jedním slovem - DOKONALÝ!!
Abych pravdu řekla, tak ještě víc než hudbu sem si užívala to, že sem tam s tim svým :) Moc sme si to užili....a myslim si že tenhle pocit je oboustranej :)
k obrázku: Je to jenom před zahájením konzertu, protože ty pogující hovada by mi asi rozmlátili foťák :D

Noooooo a za tejden prázky!!!!! No a kam bych jela jinam než za ním??? Moc se těšim, až si spolu zabubnujem (ano myslim opravdové bubny) :D On je prostě úžasnej :) a hlavně můůj :)
Majik
 
 

Reklama