Chybí ti tady něco? - Poraď mi a napiš komentář ZDE

--> WISHLIST <--

I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. (Kurt Cobain)

Leden 2014

Feary Angel

18. ledna 2014 v 16:19 | Fear |  † Myšlenky
Již v několika článcích jsem slibovala, že vysvětlím, jak vlastně vznikla moje nejen blogová přezdívka.
Vznikla tuším tak 2 roky zpět, kdy jsem si procházela jedním ze svých období.

Má oblíbená kapela byla Fear Factory z čehož vznikla prví část - FEARY. Ve skutečnosti to nemá v angličtině vůbec žádný význam - je to naprosto nespisovná blbost, nebo spíš přesmyčka.

Dál jsem docela v oblibě padlé anděly, což na mě i na tuto přezdívku mělo svůj vliv. Z toho vznikla druhá část ANGEL.Z toho tak nějak vznikalo všechno možný a nakonec vzniklo konečné Feary Angel - zkráceně Fear

Fuuu, ani to nebylo těžký.
Zítra odjíždím na lyžák, takže minimálně týden tu asi nic nepřibyde. Mějte se, smějte se! ;)
Fear

Nuda, až se peče...

12. ledna 2014 v 18:32 | Fear |  † Deníček
Zdravíčko všem, co začnou číst tento článek.
Neděle večer...většinou ideální čas pro dodělávání domácích úkolů, avšak musím říct - jdu do sebe! Úkoly mám hotové a jelikož jsem si rozvrhla čas do jistého plánu, stíhám toho mnohem víc než obvykle.
Co se změnilo... Mamina začala chodit do práce na směny, což znamená, že teď budu spoustu času doma sama = test samostatnosti. Musím říct, že nikdy jsem neudělala tolik domácích prací, co za tento týden, a to je pouze začátek.
Včera jsem tak zabrousila do ledničky a našla tam listové těsto... a co se nestalo... slečna začala péct. Udělala jsem takové jednoduché pizza-rožky. A chytlo mě to tak moc, že jsem si dneska zadělala kynuté těsto a udělala to samé, ale z jiného těsta a na jiný způsob. Musím říct, dopadlo to lahodně!!!

Následující týden mám na hrbu víc než hodně testů, písemek a čtvrtletek, ale budu se snažit vymyslet i něco, co bych vám mohla sdělit.
Zatím pápálálá
Fear