Chybí ti tady něco? - Poraď mi a napiš komentář ZDE

--> WISHLIST <--

I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. (Kurt Cobain)

Červenec 2013

Light Em Up

30. července 2013 v 16:42 | Feary Angel |  † Hudba
Není třeba se dlouho vykecávat. Jen si ji pusťte!!!!

Light Em Up Up Up Up Up!!


Únik z reality...aspoň chvíli

16. července 2013 v 14:02 | Fear |  † Deníček
Zdravíčko všem, co občas kouknou na můj blog, neboť jsem si všimla, že i přes mojí neaktivitu je tu docela dost velká návštěvnost. Včera jsem se rozhodla, že se podívám na pár dní domů. Jsem totiž už od konce školního roku u babičky, kde jsem si našla práci a jelikož mám až do soboty volno, tak jsem tady - doma.

Prázdniny jsou celkem fajn a docela rychle mi utíkaj díky práci a také díky kamarádce, se kterou teď trávím hodně času. V neděli jsme spolu byly na zmrzlině a poté jsme jely na kole k rybníku do vedlejší "osady". Koupily jsme si něco málo k pití a zase jsme všechno probraly....prostě to, co teď v těhle dnech potřebuju.

V práci je to pořád to samé dokola. Btw pracuji v jedné hospodě, kde je to kolikrát dost o nervy. Naštěstí tam teď chodím jen o sobotách, někdy i v neděli, takže už mám docela i čas na sebe i na blog.
Dala jsem se do čtení, čemuž ani sama pořádně nevěřím.

Dneska mám v plánu jít na chvilku na borůvky a nasbírat aspoň část peněz na dárek pro kamaráda. Všichni říkají, že borůvky nejsou, ale maminka nosí domů pořád plné kyblíky.. Tak se dneska půjdu přesvědčit!WISHLIST

4. července 2013 v 16:47 | Feary Angel |  † Myšlenky
JAK JSEM SLIBOVALA, JE TU WISHLIST, DO KTERÉHO BUDU PRAVIDELNĚ PŘIDÁVAT SVÁ PŘÁNÍ, PŘÍPADNĚ MAZAT SPLNĚNÉ.