Chybí ti tady něco? - Poraď mi a napiš komentář ZDE

--> WISHLIST <--

I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. (Kurt Cobain)

Něco málo ze života...

4. června 2013 v 17:21 | Feary Angel |  † Deníček
Ha...jsem tu zase a zase s deníčkem. Mám připravené články na recenze, ale i přes to, že se někdy koušu nudou, tak nepřemůžu svojí šílenou lenost a nenapíšu ani řádek. Ale nebojte, už se blíží "evoluce" a třeba bude líp...

Minulý týden byl takový.. no, jak to jen popsat. Takový obyčejný, krom pár výjmečných akcí, které jsem si ne tak úplně užila, protože jsem měla šílenou rýmu a nemohla jsem se zbavit bolesti hlavy....

V úterý jsme jeli na okresní kolo Dopravní soutěže, kde jsme přímo zaváleli.... 9. z 9... Den jsem si ale zpříjemnila "okouněním" na chlapce z mé budoucí školy, kteří měli hned na vedlejším hřišti hodinu tělocviku. Také jsem se seznámila s jedním....jak bych to řekla... mladším týpkem, kterej se asi zbytečně moc zakoukal, ačkoli nevím do čeho.
Co bych ještě řekla... Zbytečně moc dlouho jsme čekali na výsledky, tak jsme se zabavili kopáním do hakyse.. no.. nebyla bych to já, kdyby se něco nestalo. Při jednom s XXX výkopů jsem spala na záda, což nebyla nejpříjemnější záležitost. Ale docela rychle jsem se oklepala a kopali jsme dál!

Ve středu jsme byli v "nahrávacím studiu" v našem kulturním domě, kde jsme nahrávali písničku na rozloučení se základkou. Byla to docela sranda...zpívat s rýmou :D Ale po rozezpívání to už docela znělo. Celá nahrávka docela ujde, i když v tom není to, co jsme si domluvili :/
Ten den jsem spala u své sestry, která nám udělala naprosto vynikající večeři, která mi ještě prospěla v mém novém životním stylu, který rozjíždím už druhý týden. Byli to kousky kuřecího masa se zeleninovým salátem a těstovinami - něco dokonalého! Jelikož sestra chodí brzo spát, pustila jsem si seriál Jak jsem poznal vaši matku, a to hezky od první série. Už jsem u osmého dílu!

V pátek měla maminka narozeniny, takže jsme udělali menší posezení, na které jsem přichystala obložené talíře plné zeleniny, uzenin a sýrů, což mě celkem baví, protože potom už toho všeho mám plný zuby, že z toho zdobení na to nemám ani chuť a udržím se. :)

V sobotu jsme jeli k babičce, která měla také narozeniny. Cestou jsme se stavěli na čínu, ze které, ačkoli byla vynikající, jsem nesnědla snad ani polovinu. Naštěstí máme "domácí popelnici" v podobě mého otčíma. U babičky byla opět spousta jídla, která mi naštěstí skoro nic neříkala. Jelikož mě moc nebavilo poslouchat od tetiček jak moc jsem zase vyrostla a jaká je ze mě slečna, šla jsem se podívat za "kamarádem".......Když jsem se vrátila, otevřela jsem si pivko a přejedla jsem se tatarákem....neodolala jsem... Kolem 11 hodiny večer jsme vyrazili domu, což nebylo nic moc příjemného. Všude pršelo a začínaly povodně. Na některých místech bylo skoro půl metru vody..!

Neděle byla jako vždycky unavená a nudná. Neudělala jsem naprosto nic, protože jsem ničeho nebyla schopná.... -_-


Teď si připravuji věci na výlet, na který vyrážíme ve čtvrtek ráno. Výlet bude dvoudenní, takže si nesmím zapomenout zabalit diář, kdybych náhodou měla náladu na psaní. Zítra spím opět u sestry a plánuji dalších pár dílu HIMYM.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Angela Angela | Web | 6. června 2013 v 16:58 | Reagovat

Ve čtvrtek ráno? Hm, takže dnes. :D Ať se ti na výletě líbí! :)

2 izzy. izzy. | Web | 7. června 2013 v 18:52 | Reagovat

Pěknej blog!:3
Nechceš spřátelit?

izzy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama