Chybí ti tady něco? - Poraď mi a napiš komentář ZDE

--> WISHLIST <--

I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. (Kurt Cobain)

17.5.2013

18. května 2013 v 13:48 | Fear |  † Deníček
Dnes jsem se rozhodla, že se s vámi podělím o včerejší zážitky a zároveň trošku všeobecně o to, co se v poslední dobou dělo.
Včera jsme ve škole měli takový volnější den. První 2 hodiny probíhalo testování NIQES z anglického jazyka, ze kterého mám poměrně dobrý pocit. Zbytek hodin (4) jsme měli také takové volnější. 3 z toho jsme měli suplování, takže jsme je věnovali přípravám na tzv. Školní akademii, ze kterých mám spíše vztek než radost, protože naše třída je něco šílenýho....včetně třídní učitelky... Poslední hodinu jsme měli praktika z fyziky, při kterých jsme si zopakovali něco z fyziky, protože nejspíš budeme v nejbližší době psát test.
Po škole jsem šla domů, zkoukla jsem blog a facebook a potom jsem šla za kamarádkou, se kterou jsme šli běhat. Proběhli jsme takovou kratší trasu na školní hřiště, kde jsme si dali kolečko a udělali pár cviků. Bylo to takové "lehčí", ale na něčem se začínat musí. Poslední dobou jsem se do běhání pustila naplno, tak doufám, že mi to vydrží a budu běhat čím dál tím delší trasy. Sice si teď asi trošku protiřečím, ale také se asi zase vrhnu do tzv. "mléčného" režimu, protože....sice mi rostou svaly na všelijakých místech, ale také přicházím o partie, které nechci tak úplně shodit. Nechci to ale přehánět. Asi poslední 2 nebo 3 týdny držím takovou "dietu", i když nevím jestli se tomu tak dá říkat. Snažím se jíst pravidelně a nejíst po 6 hodině večer, což se mi zatím jakš takš daří. Ne, že bych chtěla zhubnout nějaká kila, to vůbec ne! Se svou váhou jsem spokojená a držím si ji už asi 3 roky, ale chci si udržet linii a nepřibírat. Také musím zapracovat na těch svalech, protože ty se v mém případě vážně hodí.
Večer jsem zašla z sestře, a koukali jsme asi v pětičlenném seskupení na Teorii velkého třesku. Společně s nimi jsem zkoukla asi 7 dílů a šla jsem domů. Bylo něco chvíli po 10, takže jsem se trošku bála, i když je to jen pár metrů.
Právě teď jsem u táty. Měla bych tu být celý víkend, ale jelikož mám trošku jiné plány doma, tak ještě dnes večer mě táta odveze domů.

Jaké máte vy plány na celý víkend a kde už jste byli? :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stále ctitel stále ctitel | 28. května 2013 v 22:14 | Reagovat

Aby to tu nebylo prázdný :P :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama