Chybí ti tady něco? - Poraď mi a napiš komentář ZDE

--> WISHLIST <--

I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. (Kurt Cobain)

Velikonoční prázdniny

1. dubna 2013 v 16:02 | Feary Angel |  † Deníček
Nevím jak vy, ale já si pamatuju, že o velikonočních prázdninách jsem chodívala v kraťasech a tílku.. A teď? Nevím co na sebe navléct abych nemusela promarodit celý "jaro" nebo jak tomu mám říkat...
Asi před deseti minutama jsem vzala do ruky foťák a jen tak sem vyfotila svůj pohled z okna.. Vážně paráda...

Co bych ještě řekla. Tyhle prázdniny byly strašně unavený, ne že by byly nudný, ale bylo to takový...prostě unavený.

Byla jsem u babičky kde jsem si vyslechla opět kopu kázání jak nic nedokážu, jak na nic nemám a ať vůbec nepřemejšlim o vejšce, už vůbec ne o herectví (přitom jsem jedna z mála kdo měl vyznamenání). Nesnášim když mi má "milovaná" bábinka krade veškerou chuť, sílu a naději. Dál jsem byla 5 dní odstřižená od sítě, což mi ani tak moc nevadilo, ale bránilo mi to v přidávání čehokoli na blog a komentování článků svých Affs, takže těm se nyní omlouvám (obzvlášť mé nejoblíbenější blogerce Angele) snad to zase nějak doženu.

Včera jsem si po dlouhé době zašla na čaj se svou kamarádkou Z., se kterou jsem se viděla párkrát, ale vždy si s ní skvěle popovídám a doufám, že naše další "rande" bude již brzy. Za prázdniny jsem zkoukla celou Twilight ságu a spoustu dalších filmů.

Den před prázdninami jsem přespala u své milované sestřičky, která šla sice brzo spát, ale jelikož má mega moc velkou televizi s domácím kinem, tak mi pustila film Hunger Games, kterej se mi šíleně moc líbil.. Kdo neviděl - doporučuji!!!

Tak co bych řekla dál.. Asi už hodím jen pár uhozených fotek, na které si budete muset kliknout na CELÝ ČLÁNEK.. ;)Jo, ta velká je převrácená, se třeba otoč... Takhle vypadá líp... :D


Ehm, jo ty malý jsou obrácený, ale tam už nijakej úmysl nebyl, ty tak byly prostě vyfocený.. :D

Thanks for reading..!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Angela Angela | E-mail | Web | 1. dubna 2013 v 17:59 | Reagovat

Souhlasím s tebou, tyto  prázdniny pro mě také byly takové unavené... zvlášť je hrozná ta změna času. :) Mě naopak babička dost podporuje, chce abych si sama vybrala školu a co se mnou bude. To můj otec si myslí, že mi bude řídit celý život. Chce ze mě mít doktorku a pořád se kvůli tomu hádáme... Jsi dobrá, že máš vyznamenání, myslím, že ny vejšku určitě máš. :) Potěšila jsi mě mým zmíněním, také tě řadím k mým nejoblíbenějším blogerkám, ráda se na tvůj blog vracím. :D Nemusíš se omlouvat, já taky kolikrát nestíhám... :)

2 Miška Miška | Web | 1. dubna 2013 v 21:07 | Reagovat

Tak takovou babičku bych asi nezvládla. Je hrozný, že tě takhle shazuje, to dělá malokterá babička. Alespoň máš mamku a přátele, kteří tě podpoří.:)

3 Feary Angel Feary Angel | Web | 1. dubna 2013 v 21:14 | Reagovat

[2]: Jesli se mi to nepodaří, tak možná uznám že měla pravdu, ale jestli to vystuduju a prosadim se, tak jí to tak moc vpálim do obličeje, že už necekne ani slovo...
Jo, mamka mě podporuje snad ve všem krom obchodky.. pořád mi do hlavy doluje cesťák, ale potom řekne, že je to moje věc a moje rozhodnutí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama