Chybí ti tady něco? - Poraď mi a napiš komentář ZDE

--> WISHLIST <--

I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. (Kurt Cobain)

Duben 2013

22.-26.4.2013

26. dubna 2013 v 19:00 | Feary Angel |  † Deníček
Jak bych to jen popsala, prostě poslední dobou absolutně nestíhám a když už zbyde čas, tak nemám moc náladu na psaní článků. Nehledě na to, že je krásný počasí a je škoda ho prosedět doma.

V pondělí jsem se dozvěděla výsledky z příjímacího řízení a tak jak jsem očekávala, tak jsem mezi prvními přijatými. Ne, že bych byla nějak extra spokojená se svou volbou, ale jinak to hold nejde. Bude ze mě ekonom, jenž je v dnešní době k ničemu. Snad vyjde můj sen vystudovat drama. Hned jsem si našla pár holek, které se mnou budou v září ve třídě a už mám i trochu jasno, s kým si ten první den sednu do lavice.

Tento týden hlásili slabou ozonovou vrstvu v atmosféře, o čemž jsme se učili asi před rokem. A jako správný "rebel" jsem porušila všechny rady a příkazy (30 minut na sluníčku) a byla jsem na něm asi 2-3 hodiny denně, prostě jen tak na přímém sluníčku. Beztak jsme všichni postiženi rakovinou ať už čehokoli... (brát s nadhledem, prosím)

Právě kvůli těmto vedrům se náš "super" pan vedoucí rozhodl, že by nás mohl trošku víc podporovat v pitném režimu a místo čaje nám nabízí šťávu nebo ředěnej džus. Co mě ale maximálně rozsekalo, byla ředěná kola... Nebylo to nic super chutnýho, ale když je žízeň, tak je super všechno co teče.


Co bych vám dál řekla. Spáleniny ze sluníčka se zbarvily, takže mě loupání naštěstí nečeká. Zítra jedeme ke strejdovi na oslavu, takže jsem zvědavá, jestli se budu nudit hodně, nebo mega hodně.

Asi přidám článek k projektu, ale jsem vážně strašně lenivá..


Day 26: Píseň, kterou umím zahrát na nějaký nástroj

21. dubna 2013 v 19:35 | Feary Angel |  † 30 Days Songs Challenge
Zahrát toho umím trochu víc - na bicí - ale kterou vybrat. Když tak vzpomínám jak jsem začínala na Red Hot Chilli Peppers a Nickelbacku a porovnám to s tím, co hraju teď, tak se musím poplácat po rameni, i když vím, že to pořád není nejlepší.
Pro tento článek jsem si vybrala jednu takovou drobátko těžší, která byla zároveň moje první, kde jsem použila "dvojšlapku", což pro mě byl nadlidský výkon se naučit.
Ne jenom hru na bicí, ale i spoustu dalších vzpomínek se mi váže k písničce, kterou vám chci ukázat. Třeba na vás taky zapůsobí. Právě díky ní totiž poslouchám to, co teď poslouchám - hardcore a death metal.
SCAR SYMMETRY - MORPHOGENESIS

Day 25: Píseň, která mě rozesměje

19. dubna 2013 v 17:13 | Feary Angel |  † 30 Days Songs Challenge
Tak trochu se omlouvám za svou neaktivitu v posledních dnech, ale absolutně jsem neměla čas a ani moc chuť na psaní. Jednou jsem přijela v 8, potom jsem byla venku a běhat, pak zase někde, do toho ještě učení, takže toho mám vážně docela dost.
Vím že jsem slíbila že koncem tohoto týdne dokončím projekt, ale to se bohužel nevydařilo, takže s tím novým projektem se nejspíš ještě zdržím.
Tak teď k tématu. U týhle písničky opět nevím a abych pravdu řekla, tak nad tím ani moc nepřemýšlím, a hodím sem první song, kterej mě k tomuto tématu napadne.
SYSTEM OF A DOWN - CHICK'N'STU

WEBCAMTOY NO.2

14. dubna 2013 v 14:34 | Feary Angel |  † Pictures
Jak jsem slibovala, tak jsem tu s fotočlánkem. Při tom včerejším nudění se a nic nedělání jsme s mladší sestrou navštívili stránku webcamtoy, a nafotili pár fotek. Bylo to jen tak z nudy, takže nejsem ani nijak namalovaná nebo upravená :D

Takovej normální víkend 13.-14.4.2013

14. dubna 2013 v 14:18 | Feary Angel |  † Deníček
Jak bych jen začla. Tenhle víkend je podobně lenivej a nudnej jako většina víkendů, které trávím doma. Jsou u nás moji nevlastní sourozenci, takže zas tak úplná nuda není. Původně jsme měli jet do bazénu, ale jelikož rodiče marodí, tak se nejelo nikam...

Day 24: Píseň, kterou bych si chtěla nechat zahrát na pohřbu

14. dubna 2013 v 8:37 | Feary Angel |  † 30 Days Songs Challenge
Tak o pohřbu jsem zatím nijak moc nepřemýšlela a už vůbec ne o hudbě, kterou bych tam chtěla něchat zahrát. Ale možná když zabrousím do oblíbených písniček.... Mám to... Trošku i text této písničky mi připomíná smrt, nebo alespoň něco smrti podobného..
Doporučuju shlédnout klip, který je točený v našem hlavním městě - Praze a ode mne sklízí obrovský veliký obdiv..
MACHINE HEAD - DARKNESS WITHIN

Day 23: Píseň, kterou bych si chtěla nechat zahrát na svatbě

13. dubna 2013 v 14:03 | Feary Angel |  † 30 Days Songs Challenge
Pokud budu poctivě přidávat každý den, tak na konci příštího týdnu mám projekt hotový. Skoro tomu ani nevěřím. Občas bylo opravdu těžké vybrat tu správnou písničku. Moc děkuji za podporu obzvlášť Angele, která projekt pravidelně sledovala.
Teď už mám vybraný nový projekt, a pokud to klapne, tak s ním příští týden začnu... :)

Tak k tématu. V téhle písničce mám jasno snad od svých 10 let. Už jenom při pohledu na videoklip si představuji, jak bude má svatba probíhat, jak budu mít krásné šaty a všichni budou vesele naladěni. Je to trošku delší písnička, ale rozhodně se vyplatí počkat si na konec, protože mě osobně se právě ten konec líbí nejvíc.. :)
GUNS'N'ROSES - NOVEMBER RAIN

Podpora v soutěži

11. dubna 2013 v 21:38 | Feary Angel
Minulý týden jsem se přihlásila do soutěže o "nejlepší blog", takže bych vás chtěla poprosit o hlasy pro "Feary Angel"


Počasí, které zabíjí

9. dubna 2013 v 14:42 | Feary Angel |  † Deníček
Je mi naprosto jasné, že určitě nejsem jediná, komu se tohle "jaro" strašně moc líbí.. Ano, doslova STRAŠNĚ. Sice to poslední dva dny vypadá, že už je jaro konečně tady, ale to co to počasí předvádělo do teď?
S rodiči jsme se "rozhodli", že budeme společně marodit. Jako první to schytal můj otčím, od kterého to chytám já a mamka. No... musím se pochválit, protože se ještě jakštakš držím nad vodou, zatímco mamka nejspíš celý týden zůstane doma.
Zatímco rodiče mají horečky, já jsem podchlazená a trpím bolestí hlavy a břicha. Do toho myslím na všelijaké věci, které mi akorát komplikují život, takže se to snažím překrýt prací, úklidem, bubnováním a jinýmu aktivitami, které mě fyzicky unavují.
Včera jsem byla u sestry a hráli jsme PS3 (play station 3), což mě nehorázně moc bavilo a i přes šílenou bolest hlavy jsem si to užila tak moc, že mě ještě teď bolí ruce z boxování, lyžování, lukostřelby, bowlingu a všelijakých turnajů, které jsem proti sestře vyhrála a za odměnu jsem vždycky mohla počmárat její fotku, i když s tím "ovladačem" to šlo dost divně. Alespoň jsem se pořádně vyřádila a vysmála se. Miluju tu mojí sestřičku.
Ještě chvíli před tím, než jsme šly hrát, byla u sestry i moje kamarádka (jooo ta nejlepší) a jelikož jsme obě víc než střelené, neobešlo se to bez našich "duck face"....Zároveň vás opět vyzývám k psaní otázek do videa do komentářů.. :)

Day 22: Píseň, kterou poslouchám když jsem smutná

7. dubna 2013 v 13:33 | Feary Angel |  † 30 Days Songs Challenge
V této písničce mám naprosto jasno, protože právě při této písničce jsem vypustila snad nejvíce slz. Bylo to snad po každé hádce, ať už s kýmkoli. I když si to nerada přiznávám, tak jsem hodně citlivá, až je to někdy nesnesitelný.. Nechci se o tom moc rozepisovat....
MACHINE HEAD - DESCEND THE SHADES OF NIGHT