Chybí ti tady něco? - Poraď mi a napiš komentář ZDE

--> WISHLIST <--

I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. (Kurt Cobain)

Únor 2013

Day 8: Píseň, kterou umím nazpaměť

28. února 2013 v 21:37 | Feary Angel |  † 30 Days Songs Challenge
Tak těhle písniček je strašně moc, takže jsem si hold musela vybrat. Jelikož na hudbě oceňuju hlavně bicí a zpěv, tak texty většinou dobře znám. Takže jsem si vybrala něco staršího, co jsem měla hoodně ráda asi před dvouma rokama, a zamozřejmě mě na ní nakazyl on..
Je to písnička Question od SOAD...
-->CELÝ ČLÁNEK

Moje "polička"

28. února 2013 v 21:01 | Feary Angel |  † Bla bla bla...
Mám takovej pocit, že už jsem to zase řekla v nadpise.. Budu vám lehce popisovat co obsahuje moje polička.. Jooo někomu se to zdá trapný, ale kam chodím, tam říkám, že můj blog je hlavně autorský, takže by tu mělo být co nejvíce o mně, a ne o tom, jestli je Sparta lepší než Slavie a jestli má moje spolužačka dost mastné vlasy.
Takže se na to vrhnem.. :)

Takže, první fotka je taková jako "celková" a dole můžete vidět, jak jsem si to rozdělila, takže začneme čísly :)
  1. Na první fotce můžete vidět fotografii mého velmi dobrého kamaráda P. a třídní foto. Před fotkama mám postavené různé postavičky ke kterým mám citový vztah a kousek ložiska od svého přítele. V pozadí za fotkama je zase maturitní sklenička mé sestry, na kterou se už 2 roky práší.
  2. Na druhé je muj nový "mini" kaktus. Vypadá trošku komicky, ale menší květník jsem nenašla, ale on vyroste, a pak ho přesadím a bude mu košíček akorát.
  3. Dále tu mám fotku svojí nejlepší kamarádky, kterou jsem od ní dostala k Vánocům a před ní mám keramickou "mističku", ve které mám různé náušnice, piercingy a taky hromadu trsátek.
  4. A na posledním místě je pár dopisů od mého strejdy a přítele, malé vínečko z 13. narozenin, placenta a balzám na rty, nějakej lak a lístky z koncertů. Zároveň zde mám i flašku s vodou, kterou jsem chytila od baskytaristy mé oblíbené kapely Satisfucktion. Taky tu mám prasátko a zvoneček pro štěstí, a válí se tu i prášky, který musím brát na alergie.
No.. co dodat.. jsou to věci na kterých mi záleží, a potřebuju je mít na očích.. :)

Day 7:Píseň, která mi připomene nějakou událost

27. února 2013 v 17:23 | Feary Angel |  † 30 Days Songs Challenge
Taaak se na to zase vrhnem. Sice po delší době, ale měli jsme prázdniny, takže jsem se u počítače moc nezdržovala, a když už, tak jen na mail, chvíli na facebook (domluvit se, s kým půjdu ven) a zase vypnout. Ve shrnutí jsem si prázdniny celkem užila, a až na ten "prochlastanej" víkend to bylo docela dost fajn..
Tak se vrhnem na to, o co tu jde.. Na tu, která mi připomene nějakou událost... Dost dlouho jsem nad tím přemýšlela, a asi už to mám. Bude to písnička, kterou jsem slyšela jednou po cestě autobusem domu, když jsem si volala se svým přítelem a on si jí zpíval společně se spolubydlícíma. Sice to není můj šálek kávy, ale ona prostě umí.. Je to písnička Someone like you od známé zpěvačky Adele... Ach, kéžbych uměla zpívat :)
-->CELÝ ČLÁNEK

Day 6: Píseň, která mi připomene nějaké místo

18. února 2013 v 8:51 | Feary Angel |  † 30 Days Songs Challenge
Znám XX písniček, ale která mi připomíná místo.... Dlouho trvalo než sem na to přišla, ale nakonec to přišlo celkem rychle. Tím místem je auto přítele mé sestry, ve kterém hraje vždy přiměřeně dobrá hudba, a někdy je to i něco z mé knihovny. V tomto článku chci zveřejnit písniču od kapely IN FLAMES s názvem ALIAS,která hrála v autě právě když jsem s nimi jela naposed, a to při cestě na festival.. :)
--> CELÝ ČLÁNEK

Day 5: Píseň která mi někoho připomene

17. února 2013 v 9:29 | Feary Angel |  † 30 Days Songs Challenge
Ták je tu Píseň která mi někoho připomene. Myslím že všem co mě znají i neznají budou vědět, koho bych si mohla připomínat hudbou.. Tohle je hodně těžký, protože snad 90% mojí hudební knihovny mi připomíná jeho.. Proto jsem vybrala něco, co se nebude týkat jeho, ale někoho, s kým mám těch společných písniček míň.
Je to moje spolužačka M., o které bych řekla že je to jedna z nejnormálnějších holek ve třídě, a zároveň jedna ze tří, se kterejma si aspoň nějak rozumim.. S M. jsme kdysi byly takové ty BFF a všechno končilo slovem MucQ..a tak znáte to.. A k tomu mi vletěla do hlavy i vzpomínka na to, jak jsme natáčely videa, kde zpíváme písničky od mého oblíbeného zpěváka Serje Tankiana...
Takže to bude písnička Empty Walls...M. dost dobře ví proč...!!! ;)
--> CELÝ ČLÁNEK

Day 4: Píseň, ze které jsem smutná

16. února 2013 v 23:11 | Feary Angel |  † 30 Days Songs Challenge
Dneska juknem na Píseň, ze které jsem smutná.. Je to trošku na poslední chvíli ale měla sem dost práce a pak s dopisováním poznámek ze sešitů, který mi naštěstí pučila jedna spolužačka (děkuji M.)..
Písničku jsem vybrala naprosto snadno, protože hlavně tuhle jsem poslouchala po každé hádce, a i po té, co přišel konec. Doteď si u ní občas pobrečim... Je taková...poměrně dost dojemná. A uplně přesně si pamatuju na okamžik, kdy jsem ji slyšela poprvé...
Je to píseň Descend the shades of night od kapely Machine Head ..
zkuste poslechnout, třeba na vás taky zapůsobí...
--> CELÝ ČLÁNEK

Day 3: Píseň, která mě rozveselí

15. února 2013 v 10:00 | Feary Angel |  † 30 Days Songs Challenge
Dneska zase kouknem na Píseň, která mě rozveselí. U tohohle jsem se musela zamyslet ještě víc než obvykle, protože asi ani není písnička, co by mě nějak rozveselovala, spíš písničky, co poslouchám v náladě, ale nakonec jsem asi na něco přišla!!! Je to písnička, při který se mi vybaví můj teď už bývalý přítel, jak na ní tancoval, když mi tu kapelu ukazoval.
Je to písnička Bad Religion od kapely Godsmack, kterou jsem, jak už jsem zmiňovala, poznala přes něj. (možná to bylo na Valentýna, ale to je fuk).. Najdete jí v pokračování --> CELÝ ČLÁNEK

Komerční svátek..?

14. února 2013 v 16:24 | Feary Angel |  † Myšlenky
Drazí čtenáři. Něco na zamyšlení.. Dá se Valentýn vůbec nazvat svátkem??? Co má tenhle komerční svátek z Ameriky společného s naší kulturou? Projíždím facebook a tam nevidím nic jiného než Valentýn.. Ať už na fotkách nebo ve statusech. Příde mi až trapný jak všichni píšou "jsem forever alone, nemám s kým být na Valentýna".... Ano, loni jsem na valentýna nebyla sama a vše bylo trošku jinak, ale že bych ho slavila??
Pro mě je svátkem zamilovaných 1.5. - což je vlastně svátek práce. Ale ALESPOŇ to je svátek...

Je na čase si to nechat proležet hlavou....

Day 2:Nejméně oblíbená píseň

14. února 2013 v 14:11 | Feary Angel |  † 30 Days Songs Challenge
Dnešním tématem je Nejméně oblíbená píseň. Nad tím sem přemejšlela taky dost, ale dávat sem Bíbra fakt nebudu. Nebudu si špinit blog... (nechci tim urazit Beliebers..) Původně sem tu chtěla hodit něco z těch dnešních hitovek, který se mi ani trochu nelíbí (až na hooodně velký vyjimky), ale pak sem se zamyslela nad tim, že i metalisti nemaj každej kousek nejlepší, a taky se mezi metalovou tvorbou najdou písničky, který mi zrovna neladí. Ale nakonec to vůůůůbec nebyl metal, ale jakejsi pop-rock v podobě U2.. Ach, jak já tu kapelu nemusím... 1. není to styl pro mě a 2. jedna osoba mi tu kapelu dost zprotivila... Chtít po mě zahrát U2?? Nikdy. ;) Takže tady to je.. S těžkým srdcem špiním svůj blog....
Video je až v pokračování článku..

Day 1:Nejoblíbenější píseň

13. února 2013 v 22:49 | Feary Angel |  † 30 Days Songs Challenge
Dlooooouho sem přemejšlela o tom, která je ta nejoblíbenější. Protože je tak moc písniček, které jsou mojema srdcovkama... Ale nakonec jsem došla k té, kterou jsem poznala přesně na den před rokem. (raději se snažím nevzpomínat na to, co se ten den dělo....bylo to krásné) Od té doby nedám na tu kapelu dopustit...
Je to píseň Archetype od mé srdcové kapely Fear Factory
Co se týče FF, tak ti se řadí právě mezi mé nejoblíbenější kapely. Už dávno jsem v jednom článku popisovala jejich koncert (s ním...) .. Jsou prostě dokonalí. Kytara, bicí, zpěv.....něco neuvěřitelného. Originální styl... Miluju je..
Tak tedy k té písničce... Jak už jsem říkala, poznala jsem ji za překrásných podmínek, i když jsem to v té době vůbec neměla lehké.. prostě se našel někdo, kdo mě z toho dostal.. On...... Když jsem tuto píseň dřív poslouchala, nabíjela mě energií a náladou, teď se při ní občas rozbrečím a zavzpomínám nad fotkami.
Poslech určitě doporučuju... je blbost soudit podle prvních 30 sekund...
--> CELÝ ČLÁNEK