Chybí ti tady něco? - Poraď mi a napiš komentář ZDE

--> WISHLIST <--

I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. (Kurt Cobain)

Říjen 2012

Burning Plates

31. října 2012 v 17:49
Je to tady. Zakládáme kapelu.. A už podle názvu je jasný, že se budeme jmenovat Burning Plates - Hořící plata (ani se neptejte jak ten název vznikl). Hrajeme spolu skoro měsíc, a myslim si, že to docela ujde. Já se ale v první řadě musim naučit základní ryfy, případně ryfy který chci hrát, a myslim si, že na sebe občas trochu tlačim, a bohužel asi ne jenom já..

Naší "kapele" jsem vytvořila rubriku, kde bude postupně přidávat všelijaké novinky..

Také máme Bandzone nebo Facebook, kde budu taky postupně přidávat informace, a naše pokroky, nebo jen tak co se děje u nás ve zkušebně i mimo jí...

Tady mám pro vás menší ochutnávku, jak to asi vypadá, když zrovna nehrajeme.. Povšimněte si našeho velice "nadaného" klávesisty, který naprosto úžasně ovládá hru na klávesy pomocí dema.. ;D Enjoy!


Nové bubny!!!!

31. října 2012 v 17:35 † Deníček
Tááák.. Jak bych to řekla.. Už přes měsíc jsou moje.. Prostě moje!!!!!!!!!! Jelikož jsem v poslední době neměla moc čas, tak byl blog trochu stranou, ale teď vás všechny zase po dlouhé době zdravííím :)
Nooo k mým super kýblům... Asi dva tejdny mi leželi v kovárně viz. foto č.1 (chudinky), ale potom se poskytla perfektní příležitost - mít je ve vytopené zkušebně viz. foto č.2. Noo prostě paráda. V nejbližší době budu potřebovat nové činely a po čase i blány, ale i tak jsem spokojenááá!!!
škola vs. blog

3. října 2012 v 15:58 † Bla bla bla...
Asi ste si všimli, že teď s blogem trochu zápasím a zároveň se omlouvám svým affs za neaktivitu, ale co začala škola, tak skoro vůbec neni na nic čas... Jezdim pozdě domu a spát chodim co nejdřív to de a když už si tu volnou chvilku najdu, tak se bohužel najdou důležitější věci. Ale každopádně se budu snažit a snad se to zase srovná a budu moct přidávat články...

Je to doma!

3. října 2012 v 15:50 † Deníček
Jak sem se zmiňovala, kupuju bicí... a už je mám konečně doma. Minulý týden sme je s přítelem naložili a sou tady! Zatim je nemám složený, ale mám tu v pokojku rytmičák, takže když sem sama doma, tak se na něj učim všelijaký vychytávky... Už se nemůžu dočkat jak si je postavim!!! Snad by to mohlo za 2 tejdny být!!! :)