Chybí ti tady něco? - Poraď mi a napiš komentář ZDE

--> WISHLIST <--

I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. (Kurt Cobain)

Srpen 2012

Nevydržitelné vedro

21. srpna 2012 v 13:53 † Deníček
Po dlouhý době přidávám článek, jinej než "Song týdne" !!!! Což je co říct.. Jelikož je takový brutálně tropický počasí, tak už se i bojim vyjít z baráku.. Navíc ten můj našel práci, takže se taky vrátí o něco pozdějc. No....co bych k tomu řekla. Poslední 3 dny sem byla pořád vyvalená na sluníčku a chytala sem barvu, ale včera už sem to trochu přehnala, že sem musela jít pod studenou sprchu, aby mě nešlehlo... No a pak sem šla za tim svým do bazénu.....protože babička bazén bohužel nemá...
Poslední 2 noci ani pořádně nespim. Probouzim se snad každou hodinu a chodim se napít. Brutální!!!!!! A co je ještě horšííí....probouzim se pravidelně v 5:30 jako bych měla vstávat do školy.. Asi už mi ta škola chybí :D
Co jiného... V sobotu se chystám na ANTISTAR FEST do ČK, tak snad nebude tak brutální vedro, protože je to už od 2 odpoledne do půl 2 ráno... perfektníí... ale tak těším se!!!!
To je asi tak všechno... a jak sem slíbila že natočím video s bicíma, tak na to se můžete těšit minimálně v září, protože dřív nebudu za bicíma u mýho strejdy a tady ve zkušebně by to asi moc nešlo... :)

Song týdne 13.-19.8.2012

20. srpna 2012 v 12:54 † Píseň týdne
Opět sem si udělala čas jenou na tenhle článek, ale tak snad to chápete.. Chci si pořádně užít čas, co můžu být se svým miláčkem, protože ve školním roce se uvidíme asi hoodně málo..
Tuhle písničku sem si vybrala proto, protože jí docela i umim na bicí a celkem mě baví jí hrát. Neni nějak těžká.... :D Možná sem někdy hodim videjko, jak vlastně "hraju" :D


Song týdne 6.-12.8.2012

11. srpna 2012 v 21:17 † Píseň týdne
Nějak moc nestíhám psát na blog, tak aspoň ten song sem hodim.... Dlouho sem přemejšlela jakej sem dát a abych pravdu řekla tak ani teď si tim nejsem moc jistá..A tak sem si jen tak najela do svý hudební knihovny a projížděla svý oblíbený písničky, až sem na to přišla!
Je to písnička od kapely Sonata Arctica...Ano, je to takovej měkčí metalíček, spíš takovej uklidňující nebo jen tak do pohody, ale i tak se mi ta kapela docela líbí. Vybrala sem si písničku Flag in the Ground a to z toho důvodu, že se mi docela líbí videoklip a jeho příběh o dvou zamilovaných (jelikož sem zamilovaná až po uši, tak mě tyhle romanťárny děsně berou). Ten klip určitě stojí za shlídnutí!!


....je blbost soudit písničku podle začátku...zkuste jí, a třeba se i bude líbit ;)

Song týdne 30.7.-5.8.2012

5. srpna 2012 v 19:22 † Píseň týdne
Pro tento týden jsem si vybrala písničku, která neni tak uplně "metalová" ale myslim si že je doost dobrá a ten týpek co si jí dokáže takhle sám udělat a obohatit je pro mě borec!!! Neboli Rocky Leon
Určitě koukněte až do konce!! Stojí to za to!! Ten prcek se nezdá :D


Nemohla sem si to ospustit a ještě sem musim dát jeden song kterej mě od něj vážně rozsekal :D šááájnýý šáájnýý :D


Vzpomínky kolem hudby

1. srpna 2012 v 17:55 † Bla bla bla...
Tak nějak sem si uvědomila, jak mi doma chybí ségra, i když od jejích nekonečných "burezací" mám konečně klid. Zastesklo se mi po naší hudbě. Po tom, jak sme byli každý ráno sami doma a poslouchali hudbu a odpoledne po škole to samé. Myly sme nádobí a u toho zpívali písničky, jejichž texty sme ani pořádně neznali.
Dá se říct že od tý doby co tu neni, tak ten styl hudby už nějak moc neposlouchám. Byla to taková ta měkčí hudba jako třeba Aleš Brichta, Dan Bárta, Lucie, Wanastovi Vjeci a třeba i zahraniční. Konkrétně Guns N' Roses.
Právě kvůli GnR mě napadlo napsat tenhle článek. Vzpoměla sem si jak sme pořád dokola pouštěli jejich DVD a koukali na klipy, který sme znali už nazpaměť. Písničky který sou ještě starší než já. Na Gunsnech sem vyrostla a myslim si, že tahle kapela bude vždycky mojí oblíbenou, i když poslouchám DEATH METAL... já sem na tom growlingu prostě závislá :D (growling=deathvokál)

Gunsni sou prostě Gunsni a i když už nejsou všichni pohromadě, a z původní sestavy je tam jenom zpěvák W. Axl Rose (William Bruce Rose), tak si je i dneska ráda poslechnu :) Jsou pro mě velkou srdcovkou!!!! :)