Chybí ti tady něco? - Poraď mi a napiš komentář ZDE

--> WISHLIST <--

I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. (Kurt Cobain)

Červenec 2012

Co dělat, když není s kým?

29. července 2012 v 20:34 † Bla bla bla...
Strašně moc se nudím. Nevím co mám dělat.. Už sem z venku utahaná, protože sem blbla se psem, tak sem zalezlá vevnitř a nevím co dělat! To malý neúnavný štěně mě uplně vyčerpalo. Už ani hrát hry mě nebaví a to je co říct!! :D


Song týdne 23.-29.7.2012

29. července 2012 v 19:06 † Píseň týdne
Toto je song tohoto týdne.. Písniška Cauterize od kapely As I Lay Dying. Je to nový singl této kapely a docela mě chytl. Perfektní refrén!!!


† FEARY ANGEL †

29. července 2012 v 15:57
Jsem holka z vesnice co má ráda hudbu - METAL. Hudbou se zabývám odjakživa. Hrála jsem na akordeon, teď se učím základy na bicí. Sama o sobě si myslím že jsem docela chytrá a spolehlivá. Zároveň si myslím že jsem náladová, upřímná (nedokážu se přetvařovat a když mě na někom něco štve, tak mu to prostě napálim do obličeje) a občas dost nepříjemná a ironická.


BARVA VLASŮ - HNĚDO-ČERNÁ

BARVA OČÍ - HNĚDÁ

OBLÍBENÁ BARVA - ČERNÁ, ČERVENÁ, STŘÍBRNÁ

OBLÍBENÉ KAPELY
  • FEAR FACTORY
  • AS I LAY DYING
  • SCAR SYMMETRY
  • DISTURBED
  • ATARI TERROR
  • BULLET FOR MY VALENTINE
  • DEFTONES

Hudba července 2012

22. července 2012 v 14:12 † Hudba měsíce
V tomhle článku vám ukážu pár písniček, bez kterých bych tohle léto asi nepřežila.. Poslouchám je pořád.. Ať už seču zahradu, natíráme plot a nebo se jen tak poflakuju.. Některé z nich určitě stojí za poslechnutí!! :)

Prázdniny.....

8. července 2012 v 11:40
Máám takovou zprávu, mín těšivou.. Sem na prázdninách u babičky a na blog teď jaksi neni čas, takže se zdržím psaní nějakých článků a hodnocení blogů. Hned jak přijedu domu, tak dám zase všechno do kupy ;)