Chybí ti tady něco? - Poraď mi a napiš komentář ZDE

--> WISHLIST <--

I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. (Kurt Cobain)

Kdo jsem?

15. března 2012 v 17:33 |  † Myšlenky
Asi bych se mohla trošku představit, když už si třeba budete číst moje články, tak abyste aspoň trošku tušili kdo vlastně sem... Jooo a sorry že nepíšu spisovně.. Z češtiny mám sice za 1, ale kdo z nás mluví v reálným životě spisovně?? :D
Noo sem holka..Kupodivu :D Narodila sem se v roce 1998.....joo to neni moc no :D Mám ráda hudbu a posezení s kamarádama. Ne že by jich bylo hodně. Jako jo, ale pravý kámoši?? Těch je málo..A já mám takový 3 a sem za ně nesmírně moc ráda!! :) Noo k té hudbě..Mám ráda metal...Nevadí mi growling (tzv. blití do mikrofonu)... Dřív docela jo, ale poslední půlrok sem zjistila,že na to dá uplně skvěle zvyknout a vytvořit si k tomu citovej vztah... Mojí největší láskou je asi Melodic Death Metal... Chvíli klid a chvíli absolutní rachot.. To je prostě moje..! :)
Dááál... Nejsem nějak speciálně věřící, ale radši než křesťanství mám satanismus. Neni to zas tak uplná blbost.. Už jako malá sem byla takový zlobidlo. Takže hřích je mi až moc známej.
Dokážu podržet ale stejně tak dobře dokážu i podrazit nohy.. Myslim si že ve vlastnostech u mě převládaj ty horší. Co nadělám. Od lidí se držim docela v pozadí. (vždycky sem byla jiná než ostatní) Možná je to ten důvod proč nemám tolik "kamarádů".. Dost dobře vim co je to šikana..Určitou dobu sem se stávala obětí.. Moje minulost je docela dost pestrá a zároveň víc než dost hříšná.. Rozhodně nejsem nějaký neviňátko, ale myslim si že to, čim sem si prošla, sem si vážně nezasloužila..
Tááák dál.. Jak jsem se zmiňovala z minulém článku, tak jsem studovala ZUŠ (základní umělecká škola) ve hře na akordeon (tahací harmonika)..Vím že s metalem to nemá ani trochu společnýho,ale byl to muj jedinej koníček a dokážu říct že mi to i šlo!! Když mi bylo 9 tak jsem se dostala až do krajského kola soutěže ve hře na akordeon (školní kolo-->okresní kolo-->krajské kolo) a získala sem krásné 3. místo.. Bohužel to nebylo 1. s postupem,ale to nevadí.. :) Původně jsem měla jet na soutěž i loňskké jaro,ale asi 2 měsíce před začátkem sem se ze školy odhlásila..Do teď toho lituju!! Hlavním důvodem bylo asi to, že sem si našla kluka, kterej mě jaksi od všeho odtáhnul.. Od hraní, od kamarádů, od všeho :/ Je to už měsíc co jsem ho kvůli tomu všemu nechala, ale o tom opět někdy jindy.. V aktuální době se pokouším o cosi jako hra na bicí..Neni to tak dlouho..Hrála sem na to asi 7krát, ale je to mazec.. Bohužel mám na ně možnost hrát jenom jednou za 2 tejdny.. A obávám se toho, že teď nebudu moct ani to..Uvidim ;)
Mám takový pocit že to je zatim tak nějak všechno co bych k tomu chtěla napsat.. :)
Majik...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama